"Wojownicy Maryi" z Konina będą przepraszać za Halloween. "Wynagradzajmy za wszystkie zniewagi"

Świętowanie Halloween w Polsce ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Zdarza się, że niektórzy uważają zabawę za niebezpieczną i sprzeczną z polskimi tradycjami. "Wojownicy Maryi" z Konina postanowili zorganizować mszę, na której przeproszą za Halloween.

Zbliża się Halloween, a więc czas organizowania imprez, przygotowywania ozdób do mieszkań i ogrodu oraz rozmów o tym, za jaką postać się przebrać i na jaki makijaż się zdecydować. Zabawy organizowane są nawet w przedszkolach i szkołach, a wiele dzieci nie może doczekać się wizyty u sąsiadów i otrzymania słodyczy. Podczas gdy jedni będą szykować się do domówki, inni, tak jak "Wojownicy Maryi" z Konina, przeproszą w tym czasie Boga za "bluźnierstwa", z jakimi wiąże się zwyczaj.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na Halloween - najbardziej przerażające postaci filmowe

"Wojownicy Maryi" z Konina będą przepraszać za Halloween. Zapraszają do wspólnej modlitwy

"Wojownicy Maryi" z Konina wyrazili swój sprzeciw wobec organizowania zabaw halloweenowych, o czym poinformowali we wpisie na Facebooku. Wspólnota zaprosiła wiernych, by razem z nimi "przeprosili Boga za Halloween".

Kochani! Zapraszamy Was w poniedziałek 31 października o godzinie o 17:30 na wspólną modlitwę, Eucharystię i adorację. Wynagradzajmy za wszystkie zniewagi i bluźnierstwa dokonywane na całym świecie w czasie halloween. Halloween potocznie uznawane za świetny dzień do zabawy, to tak naprawdę jedno z najgorszych i najniebezpieczniejszych 'świąt' obchodzonych przez kościół szatana na całym świecie. Mówią, że tego dnia wychodzą na zaproszenie ludzi przy 'niewinnej zabawie' całe zastępy piekieł, które niszczą i zniewalają dusze ludzkie.

Kim są "Wojownicy Maryi"? Nie każdy może zostać członkiem wspólnoty

"Wojownicy Maryi" to wspólnota religijna tylko dla mężczyzn. Została założona w 2015 roku i jest dedykowana tym, którzy chcą zawierzyć się Jezusowi Chrystusowi i mają szczerą intencję służenia Panu Bogu. Spotkania grupy są dedykowane wszystkim, jednak nie każdy może zostać jej członkiem. Najpierw powinien spełnić określone wymagania i przystąpić do "Pasowania Mieczy", które odbywa się raz w roku. 

Więcej o: