Te znaki zodiaku niedługo znów mogą być singlami. Przed nimi trudne decyzje

Miłość uskrzydla i dodaje energii. Niestety niepielęgnowana usycha, a związek nie zawsze da się uratować. Gwiazdy wskazują na znaki, które jeszcze w tym roku mogą czekać trudne decyzje, bolesne rozstania i smutny czas. Sprawdź, o których z nich mowa.

Mimo że 2022 r. powoli dobiega końca, to niektóre osoby wciąż czekają trudne decyzje. Okazuje się, że gwiazdy wskazują na znaki zodiaku, których związki mogą się rozpaść jeszcze w tym roku. Sprawdź, czy ty i twój partner należycie do tego grona.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - panna

Baran. Toksyczne kłótnie mogą spowodować rozstanie

Wspólne życie nie zawsze bywa łatwe, a niepielęgnowana relacja może bezpowrotnie zbliżać się ku końcowi. Okazuje się, że związki niektórych Baranów zepsują się jeszcze w tym roku. Po wielu wylanych łzach i kłótniach, w których padło zbyt wiele słów, może nastąpić trudna decyzja o rozstaniu. Mimo utraty bliskiej osoby po pewnym czasie przyczyni się to do polepszenia samopoczucia, poświęcenia czasu samemu sobie i do rozwoju własnych zainteresowań.

Najmądrzejsze znaki zodiakuNajmądrzejsze znaki zodiaku. Są błyskotliwe i cenią ciekawe dyskusje

Rak. Rywalizacja może być przyczyną rozstania

Ciągła rywalizacja w związku i walka o dominację może w pewnym momencie zacząć męczyć. Przykre słowa, wytykanie błędów czy poniżanie wśród bliskich w końcu doprowadzą do smutnego, pełnego żalu i wzajemnych pretensji rozstania. Bywa, że pozornie stworzone dla siebie pary nie umieją żyć razem, a silne temperamenty biorą górę ponad rozsądkiem i wzajemnym szacunkiem. To może być czas, by zakończyć relację.

Które znaki zodiaku czeka miłośćZ kim stworzysz idealny związek? Najlepsze dopasowanie znaków zodiaku

Bliźnięta. Czasem wzajemny szacunek nie wystarczy, by utrzymać relację

Niektóre Bliźnięta dokładnie przeanalizują relację, w której się znajdują i po wielu przemyśleniach podejmą decyzję o rozstaniu. Kiedy uczucie się wypala i związek nie satysfakcjonuje tak, jak wcześniej, wzajemny szacunek i nawet wieloletnia znajomość nie zawsze są wystarczające, by utrzymać dobry związek. Mimo rozstania warto jednak patrzeć nieco dalej — być może były partner lub partnerka nadają się na dobrego przyjaciela?

Więcej o: