Te znaki zodiaku niedługo znów mogą być singlami. Przed nimi trudne decyzje

Miłość uskrzydla i dodaje energii. Niestety niepielęgnowana usycha, a związek nie zawsze da się uratować. Gwiazdy wskazują na znaki, które jeszcze w tym roku mogą czekać trudne decyzje, bolesne rozstania i smutny czas. Sprawdź, o których z nich mowa.

Mimo że 2022 r. powoli dobiega końca, to niektóre osoby wciąż czekają trudne decyzje. Okazuje się, że gwiazdy wskazują na znaki zodiaku, których związki mogą się rozpaść jeszcze w tym roku. Sprawdź, czy ty i twój partner należycie do tego grona.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - panna

Baran. Toksyczne kłótnie mogą spowodować rozstanie

Wspólne życie nie zawsze bywa łatwe, a niepielęgnowana relacja może bezpowrotnie zbliżać się ku końcowi. Okazuje się, że związki niektórych Baranów zepsują się jeszcze w tym roku. Po wielu wylanych łzach i kłótniach, w których padło zbyt wiele słów, może nastąpić trudna decyzja o rozstaniu. Mimo utraty bliskiej osoby po pewnym czasie przyczyni się to do polepszenia samopoczucia, poświęcenia czasu samemu sobie i do rozwoju własnych zainteresowań.

Rak. Rywalizacja może być przyczyną rozstania

Ciągła rywalizacja w związku i walka o dominację może w pewnym momencie zacząć męczyć. Przykre słowa, wytykanie błędów czy poniżanie wśród bliskich w końcu doprowadzą do smutnego, pełnego żalu i wzajemnych pretensji rozstania. Bywa, że pozornie stworzone dla siebie pary nie umieją żyć razem, a silne temperamenty biorą górę ponad rozsądkiem i wzajemnym szacunkiem. To może być czas, by zakończyć relację.

Bliźnięta. Czasem wzajemny szacunek nie wystarczy, by utrzymać relację

Niektóre Bliźnięta dokładnie przeanalizują relację, w której się znajdują i po wielu przemyśleniach podejmą decyzję o rozstaniu. Kiedy uczucie się wypala i związek nie satysfakcjonuje tak, jak wcześniej, wzajemny szacunek i nawet wieloletnia znajomość nie zawsze są wystarczające, by utrzymać dobry związek. Mimo rozstania warto jednak patrzeć nieco dalej — być może były partner lub partnerka nadają się na dobrego przyjaciela?

Więcej o: