Anna Dymna do tej pory nie mówiła o synu. Po latach wyznała prawdę. "Wstydził się"

Anna Dymna 37 lat temu urodziła syna. Aktorka do tej pory unikała medialnych wypowiedzi na ten temat. Wolała trzymać swoje życie prywatne z dala od show-biznesu, jednak niedawno zrobiła wyjątek. Zdradziła, jak wyglądają jej relacje rodzinne i dlaczego milczała.

Anna Dymna od lat pojawia się na szklanym ekranie, nieustannie zachwycając swoim talentem. Jej najnowsze wcielenie, czyli rola w serialu "Wielka woda" zaskoczyło użytkowników serwisu "Netflix". Niesamowita charakteryzacja zmieniła jej wygląd tak, że była aż nie do poznania! O życiu prywatnym aktorki nie wiemy wiele. Od lat strzeże prywatności swojej rodziny. Wiadomo, że ma trzeciego męża, a także jedynego syna, który przyszedł na świat, gdy była w związku z drugim mężem. Do tej pory niechętnie opowiadała o swoim potomku. Niedawno zrobiła wyjątek, zdradzając ciekawe fakty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Dymna wspomina swój pierwszy finał WOŚP

Anna Dymna ma trzeciego męża. Los nie zawsze był dla niej łaskawy

Wiesław Dymny to pierwszy mąż aktorki. Para wzięła ślub w 1971 roku, jednak związek zakończył się niespodziewanie śmiercią Wiesława. Przyczyną najprawdopodobniej był zawał serca, który miał miejsce w 1979 roku, zaledwie 8 lat po ślubie. Ta relacja była dla aktorki bardzo trudna. Nie było tajemnicą, że Wiesław Dymny zmagał się z chorobą alkoholową. Drugim mężem gwiazdy został fizjoterapeuta, zupełnie niezwiązany z show-biznesem. Para doczekała się jedynego syna aktorki, który przyszedł na świat w 1985 roku. To małżeństwo również nie okazało się tym szczęśliwym. Para rozwiodła się, a Anna Dymna zdecydowała się na kolejny związek, w którym trwa do dziś. Przy boku Krzysztofa Orzechowskiego gwiazda rozkwita już od 30. lat. Dziś wiadomo, że nawet syn aktorki mówi do jej partnera "tato".

Anna Dymna ma syna. Po latach wyznała, dlaczego chroniła jego prywatność

Wiele gwiazd chętnie wypowiada się o swoich dzieciach. Chwalą się ich osiągnięciami, pozują z nimi na ściankach i publikują liczne wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Anna Dymna od zawsze chroniła prywatności swojego syna. Nie wynikało to z faktu, że czasy były inne, ale z zupełnie innego powodu. Dopiero niedawno opowiedziała o tym, co kierowało nią w tamtym czasie. W wywiadzie, którego udzieliła "Dzień dobry TVN" uchyliła rąbka tajemnicy na temat Michała Dymnego.

Wiele lat nie mówiłam, że mam syna Michała, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem, wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła.

Wyznała również, jak układają się jej relacje z dorosłym już synem.

W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też.

Co ciekawe, Michał Dymny nie marzył nigdy o aktorstwie. Realizuje się obecnie jako muzyk.

 
Więcej o: