Pamiętacie "polskie Kardashianki"? Grycanki szybko zniknęły z show-biznesu. Co u nich słychać?

Marta Grycan wraz z dwiema córkami kilka lat temu wtargnęła do polskiego show-biznesu, szybko zyskując zainteresowanie mediów. Oczy całej Polski były skierowane w stronę trzech kobiet, które brylowały na ściankach i obnosiły się z wystawnym życiem. Co u nich słychać?

Nazywano je "polskimi Kardashiankami". Przełamywały stereotypy, chętnie pozowały do zdjęć, tańczyły i udzielały wywiadów. Marta Grycan - matka popularnych córek szybko zrobiła karierę, wydając książki kulinarne, oraz prowadząc popularne show u boku Piotra Gąsowskiego. Siostry - Wiktoria i Weronika stały się celebrytkami tamtych czasów. Szybko weszły do świata show-biznesu i szybko z niego zrezygnowały.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Grycanki są związane z dużym przedsiębiorstwem. Jak zawojowały show-biznes?

Siostry Grycan, a także ich matka zaczęły brylować w celebryckim świecie w roku 2012. Wtedy ukazała się książka kulinarna Marty Grycan, a ona zaczęła pojawiać się w telewizji śniadaniowej. Chętnie gotowała przed kamerami w towarzystwie córek. Otworzyła własną cukiernię, którą prowadziła wraz z mężem, a także została gospodynią programu dotyczącego wypieków. "Grycanki" oraz ich matka związane są z dochodowym przedsiębiorstwem, za które odpowiedzialny jest mąż Marty, Adam Grycan i jego ojciec, potentat lodowy Zbigniew Grycan. Córki cukierniczki zaczęły pojawiać się ze znaną matką na eventach celebryckich. Tomasz Jacyków i Dawid Woliński "ochrzcili" wtedy Martę Grycan mianem najlepiej ubranej Polki. 

"Polskie Kardashianki" zniknęły z show-biznesu. Czy była to ich decyzja?

"Polskie Kardashianki" bo to właśnie do popularnej rodziny zaczęto porównywać nasze celebrytki, szybko zrobiły zamieszanie w show-biznesie i szybko z niego zniknęły. Mówiło się o udziale Weroniki w "Tańcu z gwiazdami", jednak finalnie nie doszło to do skutku. Grycanki pojawiły się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, a także udzieliły kilku głośnych i przełomowych w tamtym czasie wywiadów na temat "body positive" i tematyki plus size. Niestety, wiele osób twierdzi, że zniknięcie z show-biznesu nie było spowodowane ich decyzją. W 2016 roku nie tylko przestały pojawiać się na medialnych wydarzeniach, ale ukryły także konta na kanałach społecznościowych. Jak udało się ustalić redakcji Faktu, najprawdopodobniej doszło do konfliktu między Martą Grycan, a jej mężem. Znany cukiernik miał twierdzić, że obecność Grycanek w mediach nie działa na korzyść rodzinnego biznesu.

"Grycanki" dziś dbają o swoją prywatność. W rodzinie panuje konflikt?

Kiedy 10 lat temu portal rp.pl próbował skontaktować się z siedzibą lodów Grycan, celem ustalenia, dlaczego kobiety nie pojawiają się już w mediach, otrzymał odpowiedź, iż Marta Grycan nie jest powiązana z firmą i jest to "tylko zbieżność nazwisk". Może to sugerować, że w rodzinie doszło do zgrzytu. Niestety, na ten moment nie da się ustalić, czym zajmują się siostry i znana matka. Ostatni post na Instagramie, dodany przez Wiktorię Grycan jest z 2016 roku. Marta Grycan spełnia się z kolei w roli, o której marzyła od dawna. Przed karierą cukierniczą chciała zajmować się medycyną estetyczną. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie na profilu służbowym pod nazwą "doctorsalinova", przedstawiające zabieg.

 
 
Więcej o: