Pamiętacie "polskie Kardashianki"? Grycanki szybko zniknęły z show-biznesu. Co u nich słychać?

Marta Grycan wraz z dwiema córkami kilka lat temu wtargnęła do polskiego show-biznesu, szybko zyskując zainteresowanie mediów. Oczy całej Polski były skierowane w stronę trzech kobiet, które brylowały na ściankach i obnosiły się z wystawnym życiem. Co u nich słychać?

Nazywano je "polskimi Kardashiankami". Przełamywały stereotypy, chętnie pozowały do zdjęć, tańczyły i udzielały wywiadów. Marta Grycan - matka popularnych córek szybko zrobiła karierę, wydając książki kulinarne, oraz prowadząc popularne show u boku Piotra Gąsowskiego. Siostry - Wiktoria i Weronika stały się celebrytkami tamtych czasów. Szybko weszły do świata show-biznesu i szybko z niego zrezygnowały.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Grycanki są związane z dużym przedsiębiorstwem. Jak zawojowały show-biznes?

Siostry Grycan, a także ich matka zaczęły brylować w celebryckim świecie w roku 2012. Wtedy ukazała się książka kulinarna Marty Grycan, a ona zaczęła pojawiać się w telewizji śniadaniowej. Chętnie gotowała przed kamerami w towarzystwie córek. Otworzyła własną cukiernię, którą prowadziła wraz z mężem, a także została gospodynią programu dotyczącego wypieków. "Grycanki" oraz ich matka związane są z dochodowym przedsiębiorstwem, za które odpowiedzialny jest mąż Marty, Adam Grycan i jego ojciec, potentat lodowy Zbigniew Grycan. Córki cukierniczki zaczęły pojawiać się ze znaną matką na eventach celebryckich. Tomasz Jacyków i Dawid Woliński "ochrzcili" wtedy Martę Grycan mianem najlepiej ubranej Polki. 

Twoje czyste ubrania są pełne sierści? Od teraz do każdego prania dodaj pół szklanki tego produktuDodaj pół szklanki do prania. Szybki trik na pozbycie się sierści z ubrań

"Polskie Kardashianki" zniknęły z show-biznesu. Czy była to ich decyzja?

"Polskie Kardashianki" bo to właśnie do popularnej rodziny zaczęto porównywać nasze celebrytki, szybko zrobiły zamieszanie w show-biznesie i szybko z niego zniknęły. Mówiło się o udziale Weroniki w "Tańcu z gwiazdami", jednak finalnie nie doszło to do skutku. Grycanki pojawiły się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, a także udzieliły kilku głośnych i przełomowych w tamtym czasie wywiadów na temat "body positive" i tematyki plus size. Niestety, wiele osób twierdzi, że zniknięcie z show-biznesu nie było spowodowane ich decyzją. W 2016 roku nie tylko przestały pojawiać się na medialnych wydarzeniach, ale ukryły także konta na kanałach społecznościowych. Jak udało się ustalić redakcji Faktu, najprawdopodobniej doszło do konfliktu między Martą Grycan, a jej mężem. Znany cukiernik miał twierdzić, że obecność Grycanek w mediach nie działa na korzyść rodzinnego biznesu.

Przymierzalnia - zdjęcie ilustracyjneTo pozwoli ci sprawdzić, czy ktoś cię podgląda. Wykonaj test paznokcia

"Grycanki" dziś dbają o swoją prywatność. W rodzinie panuje konflikt?

Kiedy 10 lat temu portal rp.pl próbował skontaktować się z siedzibą lodów Grycan, celem ustalenia, dlaczego kobiety nie pojawiają się już w mediach, otrzymał odpowiedź, iż Marta Grycan nie jest powiązana z firmą i jest to "tylko zbieżność nazwisk". Może to sugerować, że w rodzinie doszło do zgrzytu. Niestety, na ten moment nie da się ustalić, czym zajmują się siostry i znana matka. Ostatni post na Instagramie, dodany przez Wiktorię Grycan jest z 2016 roku. Marta Grycan spełnia się z kolei w roli, o której marzyła od dawna. Przed karierą cukierniczą chciała zajmować się medycyną estetyczną. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie na profilu służbowym pod nazwą "doctorsalinova", przedstawiające zabieg.

 
 
Więcej o: