Nie tylko Sara James oczarowała jury w amerykańskim "Mam Talent". Ci Polacy robią teraz ogromną karierę!

Polski akcent w amerykańskim "Mam Talent" to nie tylko Sara James i Marcin Patrzałek. Jakiś czas temu przed amerykańskim jury stanął polsko-portugalski duet taneczny Duo Destiny, który wystąpił w programie "Mam talent: Mistrzowie". Obecnie grupa daje pokazy taneczne na całym świecie!

Programy typu talent show to miejsca, w których nie brakuje niezwykle utalentowanych osób. Jednak nie wszystkie z nich w równym stopniu potrafią, zachwyć jury. Jak się okazuje, wiele światowych gwiazd często debiutowało w tego typu programach. Należą do nich, chociażby Beyonce, Britney Spears, a nawet Frank Sinatra. Jak poszło naszym rodakom? Niedawno głośno było o Marcinie Patrzałku. Jest jeszcze jeden duet, który robi teraz międzynarodową karierę!

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Duo Destiny zachwycili jurorów w amerykańskim "Mam Talent"

W jednym z odcinków amerykańskiej wersji programu "Mam talent: Mistrzowie" pojawił się Duo Destiny, który tworzą Kinga Grześków i Gonzalo Roque. Taneczny duet sprawił, że jurorzy i widzowie nie mogli wyjść z zachwytu.

Duo Destiny zwyciężyli wcześniej w 11. edycji "Mam talent". Już w trakcie castingów sympatyczna i niezwykle uzdolniona para otrzymała złoty przycisk.

W takich chwilach po prostu nie ma słów. Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk

- podsumowała ich występ Agnieszka Chylińska. Tym samym tancerze awansowali od razu do półfinału programu.

To była po prostu doskonałość, perfekcja

- dodał Agustin Egurrola.

Duo Destiny robią międzynarodową karierę

W 2020 roku Kinga i Gonzalo wystartowali w amerykańskiej wersji "Mam talent: Mistrzowie". Jury w składzie: Simon Cowell, Howie Mandel, Heidi Klum i Alesha Dixon zachwyciło się ich występem.

Musicie trafić do finałowej szóstki. Jesteście niesamowici

- zachwycała się sama Heidi Klum.

Zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent" w Polsce nie zwalniają tempa. Para została zaproszona na występ w Cirque du Soleil. Artyści byli również na festiwalu w Chinach. Obecnie akrobaci mają zapełniony grafik na dwa lata do przodu. Słynny duet daje swoje spektakularne akrobatyczno-taneczne na całym świecie.

Więcej o: