Przez trzy lata odkładali tylko pięciozłotówki. Kwota robi wrażenie. "W życiu tyle nie widziałam!"

Internauci płacili gotówką i odkładali wszystkie pięciozłotówki. Pomagali im również znajomi, którzy czasem dostarczali monety. W ten sposób, po trzech latach mieli już pełną skrzynkę. Na TikToku opublikowali wideo, które przedstawia pokaźną sumę, którą uzbierali.

Trzy lata temu tiktokerka @kurka_kaszioda wraz z partnerem postanowili, że będą odkładać pięciozłotówki. Starali się płacić głównie gotówką w sklepach, żeby resztę, którą dostają w odpowiednich nominałach odkładać do specjalnie do tego przeznaczonej skrzynki. Ponadto również ich znajomi, którzy wiedzieli o ich pomyśle, co jakiś czas dawali im swoje monety. Pokaźna suma robi wrażenie.

Zobacz wideo Jak oszczędzić na wakacjach?

Po więcej podobnych treści zajrzyj na naszą stronę główną Gazeta.pl

Internauci zebrali dużo pieniędzy. "Po prostu często płaciliśmy gotówką"

Choć ciężko to sobie wyobrazić, para z TikToka od trzech lat płaciła głównie gotówką. Dzięki temu byli w stanie zebrać całą skrzynkę monet. Internautka opowiada, że oprócz tego, również jej znajomi chętnie zaangażowali się w pomoc. "Nasi znajomi wiedzieli, że te piątki zbieramy, więc czasem dostawaliśmy je w prezencie" możemy usłyszeć na TikToku. Czasami znajomi nawet rozmieniali specjalnie dla nich większe nominały, aby dołożyć cegiełkę do skrzynki. 

Ile udało się im uzbierać? To spora suma pieniędzy

W marcu tego roku tiktokerka postanowiła wreszcie przeliczyć pieniądze, które do tej pory udało się zebrać. Monet było tak wiele, że musiała ona użyć kalkulatora, żeby nie pomylić się w liczeniu. Na TikToku, możemy zobaczyć, jak wiele stosów można ułożyć ze wszystkich uzbieranych pięciozłotówek. Choć może się wydawać, że to tylko pięciozłotówki i łączna wartość może nie być duża, to jednak finalna suma jest zaskoczeniem. Tiktokerce udało się zebrać łącznie 14 700 zł. Użytkownicy TikToka nie kryli zaskoczenia:

Oni przez te 3 lata uzbierali więcej niż ja przez całe życie
Wow!!!
W życiu tyle nie widziałam!

Na co tiktokerka planuje wydać pieniądze? Wiedziała o tym od początku

Już od samego początku, tiktokerka doskonale wiedziała, na co chce wydać pieniądze. Sam pomysł zbierania pięciozłotówek powstał właśnie ze względu na jej cel. Dziewczyna chciała polecieć we wspólną podróż z partnerem

Więcej o: