Genialny trik z TikToka! Połącz ze sobą te trzy produkty i usuń przypalenia raz na zawsze

Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, dzięki którym usuniesz przypalenia. Podpowiemy, jak, ze względu na własne zdrowie i ochronę środowiska - stosować ekologiczne środki na przypalenia. Sprawdź genialny trik z TikTok'a!

Nie ulega jednak wątpliwości, że środki chemiczne, które stosujemy na przypalenia, mogą mieć negatywny wpływ na samopoczucie. Wiemy, jak pozbyć się przypaleń tanio i ekologicznie!

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić prąd, piekąc w piekarniku i zmywając w zmywarce?

 Więcej podobnych porad, znajdziesz na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Jak usunąć przypalenia? Tiktoker ujawnia sekret idealnie czystej kuchni

Jeśli masz problem z przypaleniami, to media społecznościowe są pełne porad, które obiecują wyczyścić sprzęt kuchenny i sprawić, że będzie lśnił. Prezentujemy nieocenione patenty z TikTok’a, które sprawdzą się nie tylko na przypalonych garnkach, patelniach i innych kuchennych sprzętach.

Potrzebujesz tych 3 składników, by usunąć trwałe przypalenia

Do skorzystania z tego sposobu potrzebujemy trzech produktów, które z pewnością znajda się w każdej kuchni. Tanie i ogólnodostępne produkty, których można użyć przy sprzątaniu mieszkania? To proste! Należą do nich soda, cytryna i ocet. Środki czyszczące wykonane z połączenia tych produktów są naturalne, a przy tym ich przygotowanie wyróżnia się szybkością i prostotą.

Na filmiku jeden z Tiktokerów pokazuje jak w błyskawicznym tempie czyści bardzo brudny rondel. Do położonego na gazie i rozgrzanego naczynia wrzuca cytrynę, posypuje ją sodą i zalewa octem. Rondel po krótkiej chwili lśni czystością!

Połączenie cytryny, octu i sody wygrywa też w innych przypadkach:

  • usuwa plany
  • niweluje brzydki zapach
  • czyści deski do krojenia
  • odtyka zlew

Na TikToku sporo jest zarówno ciekawych inspiracji, jak i nieco kontrowersyjnych patentów. Każdy z nich należy dokładnie przemyśleć przed przetestowaniem i ocenić jego przydatność. Nie wszystkie są bowiem warte naszej uwagi.

Więcej o: