Waldek ze "Świata według Kiepskich" w nowej roli jest nie do poznania. "Wyglądasz gorzej niż Ferdek"

Przez 20 lat odgrywał rolę Waldka ze "Świata według Kiepskich". Dzisiaj kompletnie zaskoczył widzów swoim wyglądem. Jak bardzo zmienił się Bartosz Żukowski i czym zajmuje się po zakończeniu emisji serialu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bartosz Żukowski zapisał się w pamięci widzów przede wszystkim swoją rolą w serialu "Świat według Kiepskich". Popularny Walduś szybko podbił serca telewidzów, a odbywający go aktor zaczął być z nim bezpośrednio utożsamiany. Jak przez ponad 20 lat od premiery produkcji zmienił się jego wygląd? 

Zobacz wideo "Z punktu widzenia aktorskiego nie można chcieć więcej". Rozmowa z Michałem Czerneckim na planie filmu "Skołowani"

Nie tylko Waldek ze "Świata według Kiepskich". Bartosz Żukowski sprawdził się także w innych produkcjach

Choć pewnie większość z nas kojarzy Bartosza Żukowskiego z roli Waldka Kiepskiego, to w rzeczywistości, aktor może popisać się dość obszernym CV. Na przestrzeni lat zagrał w takich produkcjach jak "Dom Zły", "Drogówka", "Obława" czy "Zabawa, zabawa". Poza grą w telewizji i filmie artysta działa także na deskach teatru. Ostatnim spektaklem, w którym brał udział, był "Sex, drugs & disco polo" wystawiany w Garnizonie Sztuki w Warszawie. 

Po zakończeniu emisji "Świata według Kiepskich" 47-letni aktor otrzymał angaż w kolejnym serialu produkowanym przez Polsat. "Święty" to komedia obyczajowa, w której, oprócz Bartosza Żukowskiego, udział biorą m.in. Michał Milowicz i Mariusz Węgłowski. 

Wygląd Bartosza Żukowskiego znacznie się zmienił. Aktor usłyszał wiele niewybrednych komentarzy

Po raz pierwszy internauci w tak dużym stopniu zwrócili uwagę na wygląd aktora po jego powrocie z przymusowego lockdownu. Bartosz Żukowski zapuścił włosy i zarost i wyraźnie przytył. Wpisy takie jak "Wyglądasz gorzej niż Ferdek Kiepski" zaczęły coraz częściej pojawiać się pod postami i filmikami z jego udziałem.

Nie tak dawno, Żukowski zadziwił wszystkich swoją fryzurą. Na zdjęciach z planu zdjęciowego do serialu "Święty" można zobaczyć iście Kozacką fryzurę. Na ogolone skronie artysty opadają długie włosy, a po wcześniejszym bujnym zaroście nie ma już śladu.

Bartosz Żukowski w serialu 'Święty'Bartosz Żukowski w serialu 'Święty' materiały prasowe / Polsat

Więcej o: