Znaki zodiaku, które częściej się rozstają. Te przeciwieństwa nie będą się przyciągać

Czy na podstawie znaku zodiaku można określić, czy ktoś do nas pasuje? Okazuje się, że tak. Zdaniem astrologów, nie każde znaki zodiaku są dla siebie stworzone. Niektóre połączenia mogą bowiem okazać się fatalne.

W gwiazdach zapisane są nasze cechy charakteru, osobowość, a nawet przyszłość. Również ta związana z życiem uczuciowym. Horoskop może powiedzieć, na co zwrócić uwagę. Pozwala też określić pewien zestaw cech i zachowań typowych dla danego znaku czy żywiołu, w jakim się znajduje. To właśnie połączenia niektórych z nich mogą przysporzyć trudności w budowaniu trwałej relacji. Sprawdź, które znaki zodiaku częściej się rozstają i które z nich mogą do ciebie nie pasować.

Więcej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozstają. Te połączenia nie bywają udane

Astrologia wyróżnia cztery żywioły natury, które odpowiadają za cechy osobowości typowe dla konkretnych znaków. Niektóre z natury bywają spokojniejsze, inne gwałtowne. Każdemu żywiołowi przypisane są trzy znaki.

  • Ogień: Baran, Lew, Strzelec,
  • Ziemia: Byk, Panna, Koziorożec,
  • Powietrze: Bliźnięta, Waga, Wodnik,
  • Woda: Rak, Skorpion, Ryby.

To połączenia między jednym żywiołem mają największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Z kolei te tworzone pomiędzy skrajnymi żywiołami mogą być burzliwe, pełne emocji, również tych negatywnych, a w konsekwencji kończyć się znacznie szybciej. Nie każde przeciwieństwa się przyciągają, choć wiele zależy od konkretnej osoby.

Lew i Skorpion: to mieszanka wybuchowa

Ogień i woda – to połączenie nie zawsze okazuje się udane. Lew i Skorpion tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową. Lew to przebojowy i pragnący być w centrum uwagi flirciarz o wrażliwej naturze. Skorpion bywa nieufny, zazdrosny i pragnie mieć nad wszystkim kontrolę. To sprawia, że między tymi znakami może narodzić się wielka miłość, ale równie dobrze namiętność może szybko zgasnąć, a związek rozpaść się pod wpływem kłótni, wzajemnych oskarżeń i negatywnych emocji.

Byk i Wodnik: te przeciwieństwa raczej nie będą się przyciągać

Byk jest praktycznym, zorganizowanym i upartym znakiem zodiaku. Wodnik bywa z kolei ekscentryczny, szalony i często ogarnia go prokrastynacja. Będący oazą spokoju Byk w połączeniu z pełnym energii Wodnikiem może stworzyć relację, która nie skończy się dobrze. Nadmiar frustracji sprawi, że związek szybko się zakończy.

Więcej o: