Lidka z "Czterech Pancernych" rozbiła dwa małżeństwa, a skandal zatrzymał jej karierę. Co robi obecnie?

Miała 16 lat, gdy zagrała w kultowym serialu "Czterej pancerni i pies". Rozbiła dwa małżeństwa, by zdobyć miłość swojego życia. Po latach wróciła na ekrany, ku radości swoich wiernych fanów. Jak dziś wygląda życie Małgorzaty Niemirskiej?

Małgorzata Niemirska zadebiutowała w wieku 16 lat jako Lidka Wiśniewska w serialu wszech czasów "Czterej pancerni i pies". Mimo że zdobyła ogromną, sławę i popularność los jej nie oszczędzał. Artystka w atmosferze skandalu walczyła o miłość swojego życia. Przeżyła chorobę i śmierć ukochanego. Co słychać obecnie u słynnej aktorki?

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Więcej sprawdzonych trików, możesz znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Serialowa Lidka z "Czterech Pancernych" walczyła o miłość życia. Nie było jej łatwo

Pierwszym mężem gwiazdy był aktor, Andrzej Makowiecki. Małżeństwo nie wytrzymało próby czasu i para rozstała się. Słynna aktorka poznała wkrótce miłość swojego życia - Marka Walczewskiego. Oboje byli wtedy w związkach, a do tego było między nimi dziesięć lat różnicy. Mężczyzna oświadczył się, mimo że formalnie miał żonę.

Marek nie sprawiał wrażenia osoby zajętej. Wyjechał przecież z Krakowa, a w Warszawie prowadził tryb życia niewskazujący na to, że jest żonaty

- wspominała aktorka w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Jak prać firanki, by znów wyglądały jak nowe? Ten produkt z kuchennej szafki przywróci im biel Jak prać firanki? Proste sposoby by firany na długo pozostały jak nowe

Para żyła szczęśliwie do połowy lat 90. Wtedy to rozpoznano u Marka Walczewskiego ciężką chorobę. Aktor zaczął mieć problemy z pamięcią i koncentracją i finalnie zdiagnozowano u niego Alzheimera. Zmarł 26 maja 2009 roku.

 Co słychać u Lidki z "Czterech Pancernych"? Gdzie gra obecnie Małgorzata Niemirska

Małgorzata Niemirska w wieku 16 lat trafiła do obsady serialu wojennego "Czterej pancerni i pies" i spędziła na planie 7 długich lat. Popularność produkcji przerosła jej oczekiwania.

Młodzieńcza przygoda zmieniła się w epopeję

- wspominała w jednym z wywiadów.

Niestety serial odcisną nie najlepsze piętno na życiu zawodowym aktorki. Na pewien czas została zaszufladkowana i w latach 70. i 80. było jej o wiele mniej na ekranie. Mimo że jak swoja słynna starsza siostra Ewa Wiśniewska ukończyła warszawską PWST, trudno było jej dostać kolejną spektakularną filmową rolę. Gwiazda występowała natomiast na deskach Teatru Dramatycznego i Teatru Studio.

Szczury w Warszawie (Zdjęcie ilustracyjne) Jak pozbyć się szczurów? Ten owoc skutecznie odstraszy gryzonie

Małgorzata Niemirska zachwycała ponownie swoich wielbicieli, grają po latach w "Indeksie" Janusza Kijowskiego oraz produkcji "Seszele" Bogusława Lindy. Pojawiła się również w "Na dobre i na złe", "Złotopolskich", "Tancerzach", "Samym życiu", "Moje córki krowy", "Zbliżenia", "Druga szansa" czy "Leśniczówka".

Więcej o: