Jakie są pierwsze oznaki zdrady? Te znaki ostrzegawcze łatwo przegapić. Mogą świadczyć o niewierności

Zdrada zawsze jest bolesna. Warto pamiętać, że już pierwsze jej oznaki potrafią być odpowiedzią na problemy w związku. Jednak pomimo tego, czego doświadcza osoba zdradzana, nie zawsze jest ona w stanie zauważyć, że zachowanie partnera to oznaka "skoku w bok". Sprawdź, jak rozpoznać zdradę.

Już od pierwszych symptomów zdrady, jej ofiara zazwyczaj zaczyna czuć się okropnie. Pojawiają się trudne emocje, a w dodatku bezradność wywołana niewiedzą o powodzie dziwnego zachowania partnera. Jeśli jednak zwrócisz uwagę na te kilka rzeczy, będzie ci łatwiej zrozumieć, że mogło dojść do zdrady.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ostatnio mąż chce częściej seksu". Lew-Starowicz: Może ma kochankę

Najważniejsza oznaka zdrady. Od tego zazwyczaj zaczyna się kryzys

Jeśli twój partner lub partnerka zaczyna być w stosunku do ciebie chłodny/a, czy też nie interesuje go/jej co u ciebie, a czasem nawet nie słucha, kiedy do niego/niej mówisz, może to być pierwszym symptomem. Pamiętaj jednak, że może to być wywołane innym problemem, dlatego najpierw przypomnij sobie te jedną najważniejszą zasadę: Warto rozmawiać! Niestety, jeśli doszło do zdrady, druga połówka może nie być skora do tego, aby się przyznać. Jednak nie wydawaj jeszcze wyroku! Sprawdź najpierw inne oznaki. 

Czy twoja połówka później wraca do domu lub nie chce nigdzie wychodzić?

Jeśli twoja miłość zaczęła regularnie później wracać do domu, a w dodatku nie ma ochoty z tobą spędzać czasu, musi to być dla ciebie bardzo trudne. Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego, że może to być objawem zdrady. Spróbuj porozmawiać z nim o tym, pamiętaj, że jeśli to nic strasznego to na pewno powie ci o powodzie i nie da argumentów do zmartwień. Uważaj jednak na wymijające odpowiedzi, ponieważ mogą zwiastować poważny kryzys.

nie wyrzucaj gałązek tui Nie wyrzucaj ściętych gałęzi tui! Można je wykorzystać w ogrodzie

W waszym łóżku już od dawna nic się nie dzieje? To niestety może być "czerwona lampka"

Jeśli już od dawna nie uprawialiście seksu, możesz zacząć czuć lęk. Kiedy próbujesz inicjować kontakt, a twój partner lub partnerka nigdy nie jest zainteresowany/a, może to zwiastować jakiś problem. Sfera intymna w związku jest niesamowicie istotna, dlatego jest to zupełnie normalne, że takie zachowanie może wprawić cię w niepokój. Porozmawiaj z nim na ten temat, a jeśli problem jest głęboki i nie dotyczy zdrady, może rozważcie wizytę u seksuologa? 

Zatkany zlew Czego nie można wylewać do zlewu? Te produkty zalegają w rurach

Więcej o: