Jak wysuszyć pranie bez suszarki zimą? Ten zaskakujący sposób zawsze się sprawdzi!

Wiele osób zastanawia się, jak suszyć pranie zimą bez suszarki. Odpowiedź brzmi: istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, a niektóre z nich są bardziej praktyczne niż inne. Jak wysuszyć pranie, żeby w domu nie śmierdziało? Podpowiadamy!

Niektórzy, żeby wysuszyć pranie w mieszkaniu, używają sznurka do bielizny lub suszarki pokojowej, które mogą zajmować dużo miejsca i mogą nie być dobrą opcją dla osób mieszkających w mniejszych lokalach.

Zobacz wideo Jak szybko usunąć plamę z czerwonego wina?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej www.Gazeta.pl

Jak szybko wysuszyć pranie w mieszkaniu bez balkonu w zimie?

Inną opcją jest zakup elektrycznej suszarki do ubrań, jednak może to być kosztowne w zakupie i obsłudze. Co więc zrobić, by szybko i skutecznie wysuszyć swoje wyprane ubrania w zimie?

gąbki do zmywania naczyń Kolor gąbki do mycia naczyń ma znaczenie? Mało kto o tym wie

Wieszanie mokrych ubrań w pobliżu grzejnika może pomóc w szybszym wysuszeniu odzieży, ale nim to zrobisz, upewnij się, że ciuchy nie dotykają elementu grzejnego. W przeciwnym razie mogą się skurczyć lub zdeformować.

Mole spożywcze zaatakowały twoją kuchnię? Z pomocą przyjdzie m.in. suszarka do włosów Wydaj 2 złote i pozbądź się kuchennych moli. Genialne i tanie sposoby

Innym sposobem na suszenie mokrych ubrań dla osób mieszkających w blokach jest zainwestowanie w suszarkę, którą można zawiesić na suficie lub ścianie. Takie rozwiązania są niedrogie i łatwe w montażu, dzięki czemu stanowią całkiem przyzwoitą opcję.

Jak szybko i dokładnie wysuszyć pranie bez suszarki? Poznaj ten patent

Mamy jednak doskonały patent dla tych wszystkich, którzy chcą zachować świeżość prania, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca ani nie płacąc fortuny.

Powieś odwirowaną odzieży na mrozie. Jeśli mokre ubrania są Ci potrzebne za kilka godzin, możesz włożyć je również zamrażalnika. Po przemrożeniu ubrań wystarczy szybkie prasowanie i możesz od razu założyć swoje ubrania.

Więcej o: