Czym jest numerologia i jaka jest twoja szczęśliwa liczba? Wynik może decydować o twoim losie

Interesują cię horoskopy? Numerologia również może być dla ciebie ciekawa! Nie jest trudno ją obliczyć, a również może powiedzieć dużo o tobie i twojej przyszłości. Sprawdź, jak policzyć swoją liczbę i co ona oznacza.

Numerologia to temat równie ciekawy co horoskop! Jeśli jesteś osobą, którą ciekawią znaki zodiaku, czy magia kamieni, to również będzie to dla ciebie interesujące. Sprawdź jak obliczyć twoją liczbę i co ona oznacza, a nawet co cię czeka w nowym roku!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Czym jest numerologia i jak obliczyć swoją liczbę? To bardzo proste

Numerologia jest związana z ezoteryką oraz horoskopem. Osoby, które interesują się numerologią, wierzą, że istnieje związek między liczbami a wszystkim, co dzieje się w ich życiu. Najczęściej wykorzystuje się ją do obliczenia swojej "Ścieżki Życia". Jeśli chcesz poznać swoją liczbę, oto sposób:

  • Na początku, zsumuj wszystkie cyfry swojej całej daty urodzenia,
  • Następnie zsumuj cyfry wyniku z kroku pierwszego.
  • Jeśli wynik w kroku pierwszym będzie wynosił 11,22,33 lub 44 nie sumuj dalej cyfr! To liczby mistrzowskie.

Wynik jest twoją numerologiczną liczbą! 

Przepowiednia numerologiczna na 2023 rok dla numerów 3,5 i 7

Liczby 3,5 i 7 będzie czekał pracowity rok! Będzie na nie czekać zmiana w zakresie zawodowym. Może to być awans lub zmiana pracy. Jednak trzeba będzie na to zapracować. Również w sferze relacji będzie je czekał interesujący rok. Ich wytrwałość zaskarbi sobie sympatię wśród wielu ludzi, dlatego mogą oni oczekiwać na nowe przyjaźnie, a nawet romans. Dzięki pracy, którą włożą w swój cel, odnajdą też one zupełnie nowe hobby.

Przepowiednia numerologiczna na 2023 rok dla 1,2,4,6,8,9

W przypadku tych cyfr los będzie dosyć zawiły. 1,2 i 4 mają szansę spełnić swoje marzenia, ale mogą też zapłacić za to wysoką cenę. Ich droga będzie wyboista, ale finalnie będą szczęśliwe. W innych dziedzinach życia rok nie będzie dla nich łaskawy. Muszą odłożyć życie uczuciowe na bok.

6,8 i 9 czeka rok pełen wrażeń i trudnych wyzwań. Nie będzie różnił się znacznie od poprzedniego. Powinny uważać na swoje zdrowie i poświęcić więcej uwagi najbliższym. To rok dobrych relacji.

Więcej o: