Marzą ci się gęste brwi? Ten genialny sposób znały nasze babcie! Wszystkie składniki masz w kuchni

Niedawno rozpoczęła się moda na gęste brwi. Może się wydawać, że aby zagęścić brwi, potrzebne są specjalne zabiegi i dużo pieniędzy. Nic bardziej mylnego! Wystarczy produkt, który masz już w swojej kuchni. Zobacz jakie to proste.

Gęste brwi to hit ostatniego sezonu. Wiele kobiet pragnie takie mieć. Nie trzeba jednak wydawać fortuny, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Wystarczy, że przyrządzisz specjalną miksturę, a potrzebne składniki masz już w swojej kuchni. Podpowiemy ci jak to zrobić.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić samodzielnie hennę na brwi?

Moda na gęste brwi! Cienkie odeszły w zapomnienie

Jeszcze nie tak dawno posiadanie gęstszych brwi, nie było wpisane w kanon mody. Jednak w ciągu kilku ostatnich sezonów, trend zupełnie się zmienił! Kobiety znacznie częściej i chętniej stylizują swoje brwi w taki sposób, aby były one bardziej "krzaczaste". Jeśli ktoś od urodzenia, jest posiadaczem właśnie takich, może być szczęśliwy. Wystarczy, że zaczesze je odpowiednio szczoteczką i nada pęsetą odpowiedni kształt. Nie wymaga to jednak zbyt dużo pracy. Problem zaczyna się wtedy, kiedy osoba, która marzy o gęstych brwiach, posiada je cienkie i jasne. Jednak i na to istnieją proste sposoby. Możesz je na przykład zafarbować henną, aby były ciemniejsze. 

Sposób na cienkie brwi. Wypróbuj tę miksturę! Zobacz, jak ją przygotować

Jeśli jesteś posiadaczką cienkich brwi i chciałabyś je zagęścić, spróbuj przygotować miksturę z żółtka. Taka maseczka skutecznie pomoże ci z problemem. Na początek, weź jajko i oddziel dokładnie białko od żółtka. Jeśli masz z tym problem, ten sposób może ci pomóc. Następnie ubij dobrze żółtko w miseczce. W kolejnym kroku nanieś specyfik na swoje brwi. Możesz do tego użyć na przykład patyczka higienicznego albo szczoteczki do układania brwi. Pamiętaj jednak, aby dokładnie umyć szczoteczkę po takim zabiegu. Następnie poczekaj około 20 min i przemyj całą twarz letnią wodą. Dla lepszego efektu wykonaj zabieg kilka razy. 

Więcej o: