Kto ma szansę na poznanie drugiej połówki? Te znaki zodiaku wywróżą sobie miłość w Andrzejki

Andrzejki to czas wróżb i magii. Gwiazdy będą tego wieczoru sprzyjać niektórym znakom zodiaku. Los będzie przychylny tym osobom, które straciły już nadzieję na znalezienie drugiej połówki. Kiedy są Andrzejki i które znaki zodiaku wywróżą sobie miłość?

Andrzejki wypadają w nocy z 29 na 30 listopada. To wieczór wróżb i magii. Dawniej były jednym z najważniejszych świąt w roku, wówczas palono wokół domów ogniska, aby odpędzić złe duchy. Andrzejki były szczególnie ważne dla panien, które marzyły o poznaniu wybranka serca. Dzięki zabawom i wróżbom starały się dowiedzieć czegoś o wybranku swego serca lub która z nich pierwsza wyjdzie za mąż.

Zobacz wideo Makijaż na andrzejki. Jak pomalować się czarująco?

Serca Koziorożców już niebawem zacząć bić szybciej. Andrzejkowe wróżby przyniosą im szczęście

Osoby spod znaku Koziorożca przykładają dużo uwagi do rozwoju i skupiają się na pracy. Zapominają przy tym o miłości, jednak los się do was uśmiechnie. Podczas wieczoru wróżb dowiedzą się nieco więcej o osobie, która od dawna o nich myśli. Choć wcześniej nie wiedzieli, że darzy ich płomiennym uczuciem, podczas andrzejkowych zabaw dowiedzą się, o kim mowa.

Numerologia Czym jest numerologia i jaka jest twoja liczba? Zobacz, jak to sprawdzić

Emocjonalne i czułe Raki poszukujące miłości w końcu ją znajdą. Podczas zabawy andrzejkowej mogą poznać wyjątkową osobę

Możliwe, że Raki, które zdecydują się wziąć udział w wieczorze wróżb, bardzo szybko poznają kogoś, kto sprawi, że ich serce mocniej zabije. Niech nie rezygnują z udziału w zabawach, które mogą pomóc ci w odkryciu, kim jest ich przyszły wybranek lub wybranka serca. Lepiej, żeby Raki miały oczy dookoła głowy, bo być może ich szczęście będzie siedzieć tuż obok.

'Najłatwiejszym sposobem, żeby sprawdzić, czy ktoś dopuszcza się zdrady, jest wyjazd na weekend' Jakie są pierwsze oznaki zdrady? Zobacz, na co zwrócić uwagę

Strzała amora już niedługo dosięgnie Strzelców. Gwiazdy podpowiadają, że miłość spadnie na nich jak grom z jasnego nieba

Możliwe, że niektóre osoby spod znaku Strzelca już od jakiegoś czasu myślały o jednej osobie. Być może w andrzejkowy wieczór uda im się dowiedzieć trochę więcej na temat tego, jak potoczy się ta relacja i czy ma szanse urodzić się między nimi miłość. Gwiazdy podpowiadają, że czas otworzyć serce na osoby, które na pierwszy rzut oka nie są w ich typie, wśród nich może być ten jedyny lub ta jedyna.

Więcej o: