Najmodniejsze paznokcie na jesień 2022. Te wzory i kolory zachwycą każdą jesieniarę

Jakie są najmodniejsze paznokcie na jesień 2022? Będziesz mieć spory wybór! W tym sezonie na topie są stonowane kolory. Większość stylizacji zostaje w brązach i czerni, więc dodatkowo są one bardzo eleganckie. Zobacz, jakie są modne paznokcie damskie na jesień 2022!

Nie wiesz jaką stylizację paznokci wybrać? Nie możesz zdecydować się na konkretny kolor? Sprawdź, jakie są najmodniejsze paznokcie na jesień 2022 i ułatw sobie wybór. Będziesz zachwycona, jakie są teraz na topie!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Paznokcie na jesień 2022. Klasyk wrócił do mody! 

W tym sezonie, do mody powrócił klasyk czarnych paznokci. Nie są to jednak klasyczne czarne paznokcie, a "black french". Ta stylizacja jest bardzo elegancka i pięknie ozdabia paznokcie. Dla lepszego efektu warto na przykład umówić się ze stylistką, aby dodać cyrkonie i ewentualne wzory na niektórych paznokciach, aby urozmaicić trochę ich wygląd. Będą jeszcze piękniej się prezentować. Jeśli zależy ci na eleganckiej stylizacji, ta będzie idealnym wyborem.

 

Jakie są najmodniejsze paznokcie damskie na jesień 2022? To "aura nails"

Pod koniec wakacji, na TikToku panował trend, który miał wskazać kolor twojej aury przy pomocy filtra. Styliści paznokci byli zachwyceni pomysłem, dlatego jesienią 2022 panuje niesamowity trend na "aura nails". Mogą one być zrobione w przeróżnych kolorach, a ich cieniowanie zachwyca nawet paznokciowych laików. Jeśli lubisz ciekawe stylizacje, to wybór dla ciebie. 

 

Trendy paznokciowe na jesień. Nie lubisz czerni? Spróbuj "chocolate nails" 

Jeśli nie lubisz czarnych paznokci lub samego koloru, a wolisz bardziej stonowane stylizacje niż "aura nails", wybierz "chocolate nails". Piękne paznokcie w brązach idealnie nadają się na jesień i komponują się z jej kolorami. Ta stylizacja od razu przywodzi na myśl kubek gorącej czekolady i dobrą książkę. To stylizacja dla ciepłych i spokojnych kobiet, które pragną eleganckich paznokci. Więcej jesiennych trendów znajdziesz tutaj.

 
Więcej o: