Ten domowy sposób działa jak mydełko do brwi! Dodaje urody i pomaga zaoszczędzić pieniądze

Grube i gęste brwi to hit sezonu. Mydełko do brwi pomaga uzyskać efekt zaczesania i usztywnienia niesfornych włosków. Kobiety coraz chętniej stylizują je w ten sposób, ale kosmetyki zazwyczaj sporo kosztują. Znamy tani, domowy sposób, który działa jak mydełko do brwi, a w dodatku wydasz na niego grosze. Może podkreślić oczy lepiej niż np. żel do brwi z drogerii.

Jeśli marzysz o gęstych i bujnych brwiach, spieszymy z pomocą. Ten sposób stylizacji to ostatnio hit! Niewiele osób jednak wie, że nie potrzeba do tego drogich kosmetyków, aby go uzyskać. Ten tani i domowy sposób na podkreślenie brwi cię zachwyci. To wcale nie jest takie trudne!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Mydełko do brwi, ale domowym sposobem. Jak w tani sposób podkreślić spojrzenie?

Jeśli chcesz zaoszczędzić, a wciąż mieć piękne brwi, spróbuj metody "soap brows". Będziesz potrzebować:

  • szczoteczki do brwi — niestety ten produkt trzeba kupić, lecz jeśli regularnie stylizujesz brwi, najpewniej masz go już w posiadaniu,
  • mydła glicerynowego — pamiętaj jednak, aby było one bezbarwne! Jeśli będzie ono posiadać kolor, możesz niechcący zabarwić swoje brwi.

Aby wystylizować brwi przy pomocy tych produktów, na początek zwilż lekko szczoteczkę. Następnie nabierz na nią niewielką ilość mydła. W kolejnym korku wyczesz brwi, nadając im kształt, który chcesz osiągnąć. Gotowe! Efekt powinien utrzymać się cały dzień. Pamiętaj jednak, aby uważać na wodę, może źle wpłynąć na nałożone mydło. 

Żel do brwi nie będzie ci potrzebny. Ostatnio hitem jest mydełko do brwi z drogerii

W wielu popularnych drogeriach będziesz w stanie kupić przeróżne kosmetyki do brwi. Jeśli wolisz zrezygnować z domowego sposobu, taki zakup to około 20-50 złotych. Jednak pamiętaj, że bezbarwne mydło glicerynowe, będzie równie dobre co profesjonalne produkty do stylizacji. Nie musisz wiec wydawać fortuny, aby uzyskać świetne efekty! Co więcej, metoda na mydło glicerynowe działa również dla osób, które posiadają gęste i bujne brwi, a oprócz tego ma znikome ryzyko uczulenia.

Więcej o: