Te zwierzęta są dopasowane do twojego znaku zodiaku! Sprawdź, jakiego pupila zapisały ci gwiazdy

Jakie zwierzęta są dopasowane do twojego znaku zodiaku? Warto zadać sobie to pytanie, przy wyborze nowego pupila. Jeśli wybierzesz zwierzaka, który pasuje do twojego znaku, stworzycie nierozerwalną więź na lata. Sprawdź, który gatunek będzie do ciebie najlepiej pasował.

Zgodność charakteru ze zwierzakiem to bardzo istotna kwestia. Jeśli odpowiednio wybierzesz pupila, stworzycie niesamowitą i silną więź. Warto sprawdzić, który zwierzak jest ci zapisany przez gwiazdy. Sprawdź, jaki czworonożny przyjaciel będzie najbardziej pasował do twojego znaku.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Zwierzęta dopasowane do znaku zodiaku. Jeśli jesteś Lwem, Strzelcem lub Baranem, idealnym wyborem będzie dla ciebie kot

Znaki ognia, czyli Strzelec, Lew i Baran, to osoby niezależne i pełne energii. Najlepiej będzie do nich pasował kot. Te zwierzaki, podobnie jak płomienne znaki są prawdziwymi indywidualistami. Chodzą własnymi ścieżkami i dbają o swoje granice. Będzie to idealny wybór dla Lwa, Strzelca i Barana.

 

Zwierzęta dopasowane do znaku zodiaku. Dla Bliźniąt, Wagi i Wodnika doskonałym wyborem będzie szczur

Szczury to bardzo inteligentne gryzonie. W dodatku są niesamowicie pomysłowe i przyjacielskie. Z tego powodu idealnie pasują do powietrznych znaków. Bliźnięta, Wagi i Wodniki, stworzą wspaniałą więź ze szczurem. Energia pupila, będzie najbardziej zgodna z tymi znakami.

 

Zwierzęta dopasowane do znaku zodiaku. Byki, Panny i Koziorożce stworzą najlepsze więzi z żółwiami

Ziemne znaki zodiaku są stanowcze i twardo stąpają po ziemi. Ich charakter idealnie dopełni zwierzak spokojny i zrównoważony. Żółwie będą doskonale spełniać potrzeby tych znaków. Byki, Panny i Koziorożce, mogą zainteresować się przygarnięciem tych gadów.

 

Zwierzęta dopasowane do znaku zodiaku. Raki, Ryby i Skorpiony powinny pomyśleć o psie

Znaki wodne, są najbardziej uczuciowe, lojalne i kreatywne. To właśnie one przywiązują się raz i na zawsze. Psy będą idealnie dopełniać tę stronę ich charakteru. Raki, Ryby i Skorpiony, mogą pomyśleć o adopcji czworonożnego futrzaka. 

 
Więcej o: