Nowa rola "Niewolnicy Isaury". Czym zajmuje się obecnie Lucélia Santos? Będziecie zaskoczeni!

Lucélia Santos, gwiazda seriali "Niewolnica Isaura", "W kamiennym kręgu" i "W rytmie Disco" będzie występować w zupełnie nowej roli. Sprawdźcie, co słychać u obecnie 65-letniej gwiazdy latynoskich seriali i czym się obecnie zajmuje słynna Isaura!

Serial "Niewolnica Isaura" bił rekordy popularności. Kiedy emitowane były kolejne odcinki telenoweli, pustoszały ulice wszystkich polskich miast. Wzruszająca historia pięknej niewolnicy i jej miłosnych perypetii fascynowała większość naszych rodaków. Pełni entuzjazmu wielbiciele głównej bohaterki, jak i bezlitośni krytycy znali każdy szczegół fabuły i szeroko komentowali brazylijski tasiemiec.

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lucelia Santos. Kiedyś kochała ją cała Polska. Co słychać u brazylijskiej gwiazdy telenowel?

 Lucélia po raz pierwszy wystąpiła w serialu "Niewolnica Isaura" w 1976 roku. Grała w nim prześladowaną przez Leôncia (Rubens de Falco) kobietę, która miała mnóstwo miłosnych perypetii. Hitowa telenowela miała premierę w Polsce osiem lat później i stała się jednym z najbardziej popularnych seriali w telewizji. Była to pierwsza telenowela z Ameryki Południowej emitowana w naszym kraju, a zarazem najbardziej kochana i wyczekiwana przez widzów. 

Lucélia Santos zagrała również w kilku innych produkcjach, w tym w "W kamiennym kręgu" oraz "W rytmie Disco". Jednak najbardziej znana jest z roli pięknej niewolnicy o zniewalającym wzroku.

Lucelia Santos występuje w nowej roli. Co u niej słychać?

Lucélia Santos wszystkim polskim widzom kojarzyć się będzie tylko i wyłącznie z serialów "Niewolnica Isaura" i "W kamiennym kręgu". Jak się okazuje, piękna Isaura nie osiadała na laurach i zaangażowała się w politykę. Słynna aktorka weszła do rządu prezydenta Brazylii, Luli da Silvy i zamierza pracować w ministerstwie kultury.

65-letnia Santos ma sprawować swoją funkcję wspólnie z dwoma politykami Partii Pracujących: Marcio Tavaresem oraz Jucą Ferreira. Gwiazda latynoskich seriali ubiegała się w tegorocznych wyborach parlamentarnych o mandat w Izbie Deputowanych. Jednak bez powodzenia. O miejsce w ławach niższej izby parlamentu bohaterka telenowel walczyła z listy centrolewicowej Brazylijskiej Partii Socjalistycznej.

Więcej o: