Te znaki zodiaku mogą się rozczarować. W Święta nie dostaną wymarzonych prezentów

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. Towarzyszy im tradycja rozdawania prezentów. Niestety, nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na trafione podarki. Kogo czeka wielkie rozczarowanie, a kto w niezręcznej sytuacji odnajdzie pretekst do uśmiechu?

Spać spokojnie mogą zorganizowane Panny, które zawsze pamiętają o wysłaniu listu do świętego Mikołaja. Również Lwy będą zadowolone z tego, co znajdą pod świąteczną choinką. Kogo natomiast może czekać rozczarowanie? Niestety, w przypadku tych znaków zodiaku nie wszystko pójdzie po ich myśli.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Bliźnięta nie będą zachwycone. Albo idealnie, albo wcale 

Osoby spod znaku Bliźniąt często zmieniają zdanie i trudno za nimi nadążyć, co więcej czasami myślą, że inni będą czytać im w myślach. Niestety ich bliscy nie mają takiej mocy, więc Bliźnięta nie powinny spodziewać się, że dostaną dokładnie to, czego chcą. Nie będzie to rózga, ale zupełnie coś innego, niż Bliźnięta mogłyby się spodziewać. Może warto to potraktować jako okazję do uśmiechu?

Czterodniowy tydzień pracy - zdjęcie ilustracyjne Będzie czterodniowy tydzień pracy? Projekt ustawy trafił do Sejmu

Wagi rozpakowując świąteczny prezent będą zaskoczone. Dlaczego?

Wagi są bardzo praktyczne i nie lubią otaczać się zbędnymi przedmiotami. Starają się same zadbać o to, aby mieć wokół siebie niezbędne rzeczy, dlatego trudno jest je obdarować. Wszystko, czego potrzebują już mają, a dodatkowe przedmioty nie są im potrzebne i są uznawane za niepotrzebne bibeloty. Mimo to bliscy chcą sprawić im przyjemność. Choć prezent, który Wagi znajdą pod choinką może nie być wymarzony, to być może okaże się bardzo przydatny. Warto o tym pomyśleć!

Żółw - zdjęcie ilustracyjne Najdłużej żyjące zwierzęta na świecie. Niektóre żyją nawet 11 tysięcy lat

Ryby co rok mają ten sam problem. Wolą dawać niż brać

Osoby spod znaku Ryb uwielbiają sprawiać przyjemność bliskim, jednak same nie chcą się narzucać i ciężko im nakierować bliskich na idealny prezent dla nich. Często kończy się to kolejną parą skarpetek lub nieużywaną perfumą do kolekcji. W tym roku może nie otrzymają paczki marzeń, ale i tak powinny być zadowolone z tego, co dostaną. Niech potraktują to jako podziękowanie za ich dobre serce i hojność.

Więcej o: