Zapomniane gwiazdy. Kiedyś byli na każdym nagłówku, dziś nikt ich nie pamięta! Co teraz robią?

Kiedyś byli na każdym nagłówku w Polsce, dziś jednak mało kto o nich pamięta. O tych celebrytach mówił cały kraj. Nie brakowało im talentu i szybko zdobyli popularność. Sprawdź, czym zajmują się teraz i jak potoczyły się ich losy.

Byli sławni i utalentowani, nie dali jednak rady utrzymać długoletniej kariery. Dawniej byli na niemal każdej z okładek kolorowych pism. Sprawdź, co dziś robią i jak wyglądają "zapomniani" celebryci

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Z kim bawiła się do rana Maryla Rodowicz?

Pamiętasz tych celebrytów? Charyzmatyczna uczestniczka Big Brothera

Lata temu Manuela Michalak była jedną ze sławniejszych uczestniczek pierwszej edycji Big Brothera. Program polegał na oglądaniu grupy ludzi, zamkniętej w dużym domu, 24 godziny na dobę. Produkcja dała Manueli ogromną popularność. Zyskała ona całą rzeszę fanów. Widzowie pokochali jej osobowość i nietuzinkowe poczucie humoru. Dziś jednak zrezygnowała ze sławy i prowadzi salon fryzjerski w Luboniu.

 

Zapomniani celebryci? Ewa Sonnet była kiedyś na każdym nagłówku!

W 2005 talent piosenkarki został odkryty przez lidera zespołu Varius Manx, dzięki czemu już rok później wydała album "Nielegalna". Była na ustach wszystkich Polaków, a także gościła w wielu popularnych programach. Gazety nie mogły skończyć o niej pisać. Piosenkarka była nawet uczestniczką programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ostatecznie jednak porzuciła muzykę i zrezygnowała z tej ścieżki kariery. Postanowiła zostać fotomodelką poza granicami Polski. 

 

Gwiazdy talent show po latach. Sprawdź, co dzisiaj robi Szymon Wydra

Szymon Wydra lata temu, był muzykiem, o którym pisały wszystkie media w Polsce. Występował na wielu festiwalach oraz był regularnie zapraszany do wielu programów telewizyjnych. Wydał wiele hitów, które wpadały w ucho Polaków. Obecnie muzyk jest mężem i ojcem. Dalej rozwija się muzycznie, jednak jego kariera znacznie spowolniła.

 
Więcej o: