Rytuały Pełni Księżyca, mogą przynieść korzyści związkom i finansom. Jak je wykorzystać?

Księżyc to obiekt, który ma głęboki związek z naszymi emocjami, nastrojami i intuicją. To także potężny symbol kobiecej energii. Dlatego nie jest niespodzianką, że wiele osób na całym świecie odprawia Rytuały Pełni Księżyca. Czym są i czemu służą? Podpowiadamy!

Rytuał Pełni Księżyca to tradycja praktykowana od wieków. Pełnia księżyca to czas świętowania i refleksji. W dawnych czasach ludzie gromadzili się podczas pełni, aby czcić boski pierwiastek kobiecości. Obrządek nie polegał tylko na oddawaniu czci bogini we wszystkich jej postaciach, ale także na celebrowaniu tych aspektów nas samych, które są mroczne i tajemnicze.

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W jaki sposób Rytuały Pełni Księżyca przynoszą korzyści Twojemu życiu? Czym jest Rytuał Pełni Księżyca?

Rytuał Pełni Księżyca to święta praktyka przekazywana od pokoleń. To czas autorefleksji, odnowy i uzdrowienia. Ceremoniał Pełni Księżyca to czas kontemplacji przeszłości i przyszłości oraz uhonorowania wszystkich cykli w naszym życiu. To czas na refleksję nad tym, jak pełnia księżyca wpływa na nasze życie, a także jak wpływa na nas cykl księżycowy i cykl energetyczny. Jest to także najlepszy sposób na wyrównanie energii z wszechświatem.

Rytuały Pełni Księżyca mogą być tak proste, jak zapalenie świecy lub spacer na łonie natury, lub być skomplikowane i obejmować post, lub medytację na szczycie góry. Istnieje wiele różnych sposobów świętowania pełni księżyca, ale jeśli chcesz czerpać z niej największe korzyści, ważne jest, aby robić coś za każdym razem, gdy pojawia się ona na niebie!

Rytuały Pełni Księżyca dla Par, Co wnoszą w związek?

Rytuały Pełni Księżyca dla par to świetny sposób na celebrowanie miłości między dwojgiem ludzi. Mogą być zabawnym i ekscytującym sposobem na wspólne spędzenie czasu, wzmacniając jednocześnie wasz związek.

Kiedy najbliższa pełnia? Pełnia Księżyca grudzień 2022

Wielkimi krokami zbliża się Pełnia Księżyca w grudniu. Zimny Księżyc lub Dębowy Księżyc, bo tak nazywamy tradycyjnie tę pełnię, pojawi się w czwartek 8 grudnia 2022 o godzinie 5:09. Wpływ grudniowej Pełni będziemy jednak odczuwać od około 6 do 10 grudnia, ponieważ wtedy będzie bardzo rozświetlał niebo nad Polską. 

Więcej o: