Najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Wiedzą, jak wbić szpilę i często trudno z nimi wytrzymać

Znak zodiaku może wiele powiedzieć o charakterze czy temperamencie jakiejś osoby. Choć na cechy osobowości wpływ ma wiele czynników, pewne wynikające z daty naszego urodzenia stereotypy okazują się trafne. Oto najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Wiedzą, jak wbić szpilę i trudno z nimi wytrzymać.

Astrologowie przypisują różnym znakom zodiaku różne cechy osobowości. Niektóre bywają miłe i przyjazne, inne z kolei to prawdziwe "diabły w ludzkiej skórze". Trudny charakter, złośliwość, upór i umiłowanie do kłótni to cechy, które często przypisuje się tym znakom zodiaku. Znajdziesz wśród nich siebie?

Więcej podobnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Panna bywa złośliwa i wredna. Szczególnie gdy coś pójdzie nie po jej myśli

O złośliwościach Panny krążą już legendy. Gdy ktoś nie przypadnie jej do gustu, nie ma hamulców i bywa wredna. Zdarza jej się ranić też bliskich swoimi uwagami i ciągłą krytyką. Jej złośliwość jest szczególnie ostra, gdy coś nie idzie po jej myśli. Sprawia wrażenie, jakby wszystko wiedziała najlepiej, stąd jej umiłowanie do krytyki. Nie zawsze jednak robi to, by zranić. Panna wierzy, że robi dobrze i stara się zmienić osoby, które ciągle krytykuje.

Bliźnięta nie mają hamulców. Otwarcie mówią, co myślą

Lubią mówić, co im ślina na język przyniesie i bywa, że nie mają żadnych hamulców. Na zmianę nie przejmują się opinią innych i popadają w nadmierne zadręczanie się myślami. Lubią być w centrum uwagi, dużo mówią o sobie, są kłótliwe i często postrzegane jako złośliwe. Wszystko przez ich otwartość i wyrażanie opinii "bez filtra". Często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że kogoś ranią.

Skorpion czepia się nawet najmniejszych drobiazgów. Wytyka błędy i uwielbia wbijać szpilę

Jest emocjonalny, jednocześnie wrażliwy i złośliwy. Zwraca uwagę na wiele szczegółów, które umykają innym, co sprawia, że potrafi czepiać się nawet najmniejszych drobiazgów. Jest też szczery aż do bólu i zawsze powie prawdę prosto w oczy. Co nie zawsze jest mile widziane. Podpuszczanie i słowne zaczepki są dla niego zabawą, a wbijanie szpili potrafi sprawić mu ogromną satysfakcję.

Więcej o: