Gify świąteczne. Ruchome obrazki na Boże Narodzenie to świetna alternatywa dla tradycyjnych życzeń!

Nie masz pomysłu na życzenia, a pragniesz zaskoczyć bliskich? Podziel się z nimi tymi obrazkami. Gify na Boże Narodzenie idealnie sprawdzą się jako multimedialna kartka. Ta nietypowa metoda z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Wypróbuj ją w te święta.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gify królują w internecie już od długiego czasu. Ruchome obrazki to idealna forma wyrażenia uczuć, bez konieczności opisywania ich w tekście. Sprawdzają się także przy życzeniach na jakąkolwiek okazję. Zaskocz swoich bliskich na Boże Narodzenie i wyślij im multimedialne kartki świąteczne. Gify z pewnością przyprawią ich o uśmiech. Animacje tego typu mogą zastąpić życzenia wpadającymi w oko obrazkami. Poznaj ciekawą alternatywę dla bożonarodzeniowych wierszyków i rymowanek. 

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Śmieszne gify na Boże Narodzenie. Mikołaj już pędzi

Święta to czas rodzinnych spotkań, pysznego jedzenia, ale też... prezentów! Bożonarodzeniowe podarunki to coś, na co najmłodsi czekają przez cały rok. Jeśli też nie możesz się ich doczekać, nie martw się, Święty Mikołaj z gifów już do ciebie pędzi. Prześlij go najbliższym, którzy także spodziewają się pięknych prezentów pod choinką. 

embed
embed
embed
embed
embed

Gify świąteczne z lubianych produkcji. Wyślij je ich fanom

Uważne oko z pewnością zauważyło, że ostatni gif świąteczny pochodzi z popularnego serialu "Przyjaciele". Animowane obrazki ze znanych produkcji codziennie zyskują na popularności. Jeśli chcesz umilić święta fanom którejś z nich, koniecznie wyślij im ruchomy obrazek powiązany z ulubionym show lub filmem. Nie dość, że sprawisz, że na ich twarzach pojawi się uśmiech, to w dodatku przypomnisz im o miłych chwilach spędzonych z produkcją. Oto gify na Boże Narodzenie prosto z popularnych filmów i seriali z motywem świąt.

embed
embed
embed
embed
embed
Więcej o: