Fotograf był w szoku, kiedy zobaczył to na jeziorze! Twarz władcy mórz wyłoniła się z wody

Cody Evans, sfotografował niedawno jezioro Erie w Port Stanley. Wykonał on aż 10 tysięcy zdjęć. Jednak na jednym ukazało się coś niezwykłego. Znajoma twarz pojawiła się przed obiektywem. To władca mórz, którego uformowała przyroda.

Cody Evans, wykonał niedawno tysiące zdjęć jeziora Erie w Port Stanley. Co ciekawe jedno z nich ukazało coś niezwykłego. Widać na nim twarz boga Posejdona. Zdjęcie wzbudziło wiele emocji i wygląda naprawdę niesamowicie. Zobacz, jak doszło do ukazania się "twarzy Posejdona". 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 'Bramę do piekła' przypadkiem stworzyli naukowcy z ZSRR

Kim jest twórca fotografii? Cody Evans zajmuje się robieniem zdjęć przyrody o 2020 roku

Cody Evans, na co dzień mieszka w Ingersoll w Ontario. Fotografią przyrodniczą zajmuje się od 2020 roku. Jak mówi, jego ulubionym miejsce na wykonywanie zdjęć, jest jezioro Erie w Port Stanley, które znajduje się na południe od kanadyjskiego Londynu. Najbardziej lubi, kiedy pogoda jest wietrzna, ponieważ woda jest wtedy wzburzona. Dlatego, kiedy tylko dowiaduje się, że będzie silny wiatr, zabiera sprzęt i jak najszybciej jedzie nad jezioro. 

 

Fotograf zrobił aż 10 tysięcy zdjęć. Przygotowywał się kilka godzin

Cody Evans opowiada, że do zdjęć przygotowywał się bardzo długo, ponieważ aż kilka godzin. Jak donosi portal dobrewiadomosci.net.pl, fotograf skarżył się, że nad jeziorem było dość zimno. Twierdzi, że temperatura mogła wynosić nawet -11 stopni Celsjusza. Z tego powodu, ciężko było od razu zabrać się za fotografowanie. W dodatku tego dnia padał śnieg. Biały puch odbija światło i jak twierdzi fotograf, ciężko robić wtedy zdjęcia. Jednak udało mu się w końcu znaleźć "przerwę" w opadach i mógł wykonać niesamowite fotografie. Jego aparat robi aż 20 zdjęć na sekundę, dlatego ostatecznie w 15 minut zrobił on ich aż 10 tysięcy. W ten sposób powstało niezwykłe zdjęcie ukazujące "twarz Posejdona".

Więcej o: