Osoby spod tych znaków zodiaku żyją najdłużej. Cieszą się zdrowiem i są pełne energii

Jak się okazuje, data naszych urodzin, a więc i znak zodiaku, mogą mieć wpływ nie tylko na nasz charakter, osobowość i przyszłość, lecz także... długość naszego życia. Przynajmniej tak wskazuje astrologia. Które znaki zodiaku cieszą się najlepszym zdrowiem, dożywają sędziwego wieku i długo zachowują młodość i pełnię energii?

Horoskop czytamy zwykle po to, by poznać nasze predyspozycje, cechy osobowości i bliską przyszłość, związaną nie tylko z życiem uczuciowym czy finansami. Znaki zodiaku potrafią jednak wskazać również informacje o naszej długowieczności. Jak się okazuje, niektóre z nich mają większe szanse na dożycie sędziwego wieku i zachowanie formy na długo. Sprawdź, które znaki zodiaku żyją najdłużej.

Więcej podobnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Osoby spod tych znaków zodiaku żyją najdłużej. Łączy je wspólna cecha

Na najdłuższe życie mogą liczyć znaki zodiaku znajdujące się w żywiole ognia. Powód jest banalnie prosty. To one najczęściej interesują się aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem. Unikają ryzyka, choć są otwarte na nowe doświadczenia. A przede wszystkim, są pełne energii i radości. To sprawia, że długo mogą cieszyć się doskonałym zdrowiem, a nawet na starość nie tracą energii. Jednak nie tylko Baran, Lew i Strzelec mogą liczyć na długie życie.

Koziorożec uwielbia sport. Często się uśmiecha

Żywioł energii. Uwielbia sport, jest odporny fizycznie, ma silną psychikę. Potrafi połączyć ze sobą pracę, życie towarzyskie i pasję, nie tylko do ruchu. Często się śmieje i rzadko użala się nad sobą. To wszystko sprawia, że żyje długo, choć zdarza mu się nieodpowiednio o siebie zadbać.

Baran pilnuje diety i dba o ruch. Rzadko też choruje

Jest rozsądny. Lubi się zdrowo odżywiać, a przede wszystkim uwielbia się ruszać. Sport to dla niego sposób na relaks. Jest też rezolutny i... niezwykle wytrzymały. Rzadko choruje i zwykle dożywa sędziwego wieku w doskonałej formie.

Lew na imponujące zdolności do regeneracji. Ma silną psychikę

Zdarza mu się chorować, ale wychodzi z tego wyjątkowo szybko. To zasługa jego imponujących zdolności do regeneracji. Ma silny organizm i jest odporny. Ma też silną osobowość, która sprawia, że szybko podnoszą się i nie załamują się nawet pozornie poważnymi przeszkodami.

Strzelec jest pełen radości i energii. Jest odporny na stres

Kocha życie, jest pełen radości i pozytywnej energii. Lubi podróżować, zwiedzać świat, szukać nowych doświadczeń. Doskonale radzi sobie ze stresem. To właśnie wrodzona odporność na stres i radość życia sprawiają, że osoby spod tego znaku żyją wyjątkowo długo.

Więcej o: