Gwiazdy "Kevin sam w domu" po ponad 30. latach. Jak wyglądają? Zmienili się nie do poznania!

Bez kultowych filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" nie obędą się żadne Święta w Polsce. W tym roku minęło 32 latach od światowej premiery ulubionej komedii świątecznej Polaków. Jak dziś wyglądają aktorzy tego popularnego filmu? Gdzie obejrzeć "Kevin sam w domu"?

"Kevin sam w domu" jest filmem, bez którego wiele Polskich rodzin nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Gdy film był kręcony Macaulay Culkin miał zaledwie 10 lat, dziś filmowy Kevin ma 42 lata. Kiedy w 2010 roku telewizja Polsat nie uwzględniła jej w świątecznym programie, widzowie byli oburzeni. Ostatecznie oburzeni fani przekonali stację i dzięki temu film w naszym kraju jest wyświetlany nieprzerwanie od dziesięciu lat. Od momentu premiery wszyscy bohaterowie mocno się zmienili. 

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]

Kultowe filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku".  Aktorzy po latach

Ciężko uwierzyć, że ten kultowy film świąteczny ma już ponad 30 lat. Dla wielu aktorów, którzy zagrali w filmie z 1990 roku, a następnie pojawili się w jego kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku", rola w tej serii pozostaje ich najbardziej rozpoznawalną kreacją, z czego niekoniecznie wszyscy byli zadowoleni.

 

68-letnia Catherine O'Hara (filmowa matka tytułowego Kevina) jest w życiowej formie – w 2020 zdobyła nagrodę Emmy za rolę w serialu komediowym "Schitt's Creek".

 

Kieran Culkin, czyli młodszy brat Macaulaya, który w filmie wcielił się w jego kuzyna, Fullera. Ma za pasem nominacje do Złotego Globa – dwie otrzymał dwa lata z rzędu, w 2019 i 2020 roku za rolę w serialu "Sukcesja".

 

Gwiazdy "Kevin sam w domu" które już odeszły

Niestety czas nie czeka na nikogo i na przestrzeni lat rozstała się z tym światem część obsady serii. John Candy, czyli filmowy Gus Polinski, zmarł w 1994 w wieku zaledwie 43 lat na zawał serca. W wieku 87 lat odszedł Roberts Blossom, odtwórca roli staruszka Marleya, a było to w 2011 roku. Rok 2017 przyniósł informacje o kolejnej śmierci aktora grającego rolę Petera McCallistera. John Heard odszedł w wieku 71 lat.

 

"Kevin sam w domu", cały film. Gdzie obejrzeć?

Jak co roku będzie emitowała go na święta stacja Polsat! Stacja planuje wyświetlić tę komedię jak co roku 24 grudnia 2022 r. o godzinie 20:00. Co roku film ten cieszy się ogromną oglądalnością. Rekord padł w 2000 roku, kiedy łącznie oglądało go 9 milionów widzów. Ciekawe czy w tym roku Kevin pobije swój rekord? Przekonamy się już w Wigilię!

Więcej o: