Horoskop dzienny - 9 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 grudnia. Piątek to Twój ulubiony dzień tygodnia? Sprawdź co kryje się za tą datą i czy będzie dla Ciebie szczęśliwa. Horoskop na dziś znajdziesz poniżej.

Horoskop dzienny - Baran

Być może na Twojej drodze stanie dziś Twoja bratnia dusza, od zawsze Twoim celem było totalne porozumienie w związku. Dziś jest duża szansa na spełnienie tego życzenia. Miej serce na dłoni. 

Zobacz wideo Zmieniamy klimat, a zwierzęta pod wodą nie mają gdzie uciec

Horoskop dzienny - Byk

Twój partner coraz częściej doprowadza Cię do szewskiej pasji? Nie martw się to tylko kolejny etap. Faza zauroczenia przechodzi zdecydowanie za szybko, ale z czasem sytuacja się unormuje i dojdziecie do porozumienia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W marzeniach widzisz Was już na ślubnym kobiercu? Poczekaj chwilę i powiedz kilka razy: sprawdzam. Zanim powierzysz komuś swoje życie, na początku zawsze dokładnie przetestuj delikwenta. 

Najbardziej uczynne znaki zodiaku Te znaki zodiaku są najbardziej uczynne. Chętnie pomagają w potrzebie

Horoskop dzienny - Rak

W pracy nie będziesz mógł dziś narzekać, wszystkie Twoje projekty idą zgodnie  z planem. Gorzej z życiem prywatnym, które coraz częściej szwankuje i sprawia, że czujesz się niezrozumiany. Tylko szczera rozmowa może tu coś zmienić. 

Horoskop dzienny - Lew

Uda Ci się dziś wygrać spór, który spędzał sen z powiek całej Twojej rodzinie, nie trudno się domyślić, że zostaniesz uznany za bohatera i od tej pory wszyscy będą Cię prosić o porady

Horoskop dzienny - Panna

Czujesz, że to może być ten właściwy związek, ale boisz się odrzucenia? Posłuchaj starszych i mądrzejszych od Ciebie, którzy mówią, że żałuje się tylko tego, czego się nie zrobiło. Do odważnych świat należy. 

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz dziś układać swój związek na nowo, ustalicie nowe zasady gry, których każdy będzie musiał przestrzegać. Koniec końców takie ramy odniosą pozytywny skutek dla Ciebie i Twojego serca. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Jak grom z jasnego nieba spadnie dziś na Ciebie gorące uczucie. Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę? Zdecydowanie tak! Dziś będziesz miał okazję, aby się o tym przekonać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Przestań już bujać w obłokach tylko weź się do pracy. W przeciwnym razie szef obetnie Ci pensję lub przeniesie do innego działu. W domu utoniesz w objęciach ukochanej osoby i szybko zapomnisz o problemach. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie łap kilku srok za ogon, bo zostaniesz z niczym. Skup się na jednym zadaniu i postaraj się wykonać je perfekcyjnie. Konkurencja? Jaka konkurencja? Przecież to Ty wyznaczysz trendy.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Postaraj się dziś skupić na tym, co tak naprawdę jest Ci potrzebne. Ostatnio trwonisz pieniądze z niezwykłą lekkością. Tymczasem zaciskanie pasa nie jest Twoją mocną stroną, dlatego właśnie dziś zacznij oszczędzać. 

Znaki zodiaku, których związki nie przetrwają próby czasu. Czy rozstaną się jeszcze w tym roku? Znaki zodiaku, które częściej się rozstają. Te połączenia nie są udane

Horoskop dzienny - Ryby 

Co sprawi, że się uśmiechniesz? Ostatnio było trochę zmartwień, ale teraz wszystko idzie Ci jak z płatka i nie musisz się więcej o nic martwić. Będzie dobrze to pewne. 

Więcej o: