Zabawne memy na Święta Bożego Narodzenia. Subiektywny przegląd obrazków z internetu

Święta coraz bliżej w kalendarzu i online. Internauci jak co roku żartują ze Świątecznej atmosfery. Kevin, prezenty czy rodzinny obiad, nic nie jest bezpieczne. Widzieliście już te śmieszne obrazki?

Kolejny rok, kolejne Boże Narodzenie, te same sytuacje i śmieszne problemy. Mimo że czasy się zmieniają, tradycje, przygotowania do Świąt i niekomfortowe rozmowy z bliskimi pozostają takie same. Jak co roku też internet zalała fala memów dotyczących świąt Bożego Narodzenia. Sprawdzamy, z czego śmieją się internauci. 

Zobacz wideo "Niezapomniane święta" - świąteczna propozycja Netfliksa z Lindsay Logan i gwiazdą "Glee" [ZWIASTUN]

Więcej podobnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak przeżyć grad pytań? Czyli rodzinne święta

A ty wnusiu to już kogoś masz? A wnuki to kiedy? A co ty robisz tyle czasu przed tym komputerem? To tylko niektóre z pytań, które każdego roku słyszy większość z nas. Internauci postanowili zrobić sobie żarty z sytuacji, które przeżył chyba każdy z nas z rodziną przy wigilijnym stole.

 
 

Zaczął się grudzień. Czas szykować się do Świąt

 Mimo że Boże Narodzenie jest dopiero 24-26 grudnia, już od pierwszych dni ostatniego miesiąca rozpoczyna się szaleństwo szykowania do świąt. Zakupy, prezenty szykowanie dań i co najważniejsze... "Nie ruszaj to na święta", czyli zdanie prześladujące każdego głodnego domownika.

 
 

No i już jest. Obrazki z samych Świąt

Co innego oprócz szukania i śmienia się z memów można robić po zjedzeniu kolacji wigilijnej i otwarciu prezentów? Znaleźlibyśmy parę rzeczy, ale ta opcja na pewno poprawi Ci humor i pozwoli się zrelaksować i ułożyć sałatce jarzynowej, żeby można było zmieścić kolejny kawałek serniczka. 

 
 
 
Więcej o: