Zakładanie lampek choinkowych zajmie ci kilka chwil! Tiktokerka pokazała, jak zaoszczędzić czas

Lampki choinkowe pełnią ważne miejsce w gronie świątecznych dekoracji. Jak założyć lampki choinkowe szybko i skutecznie? Pewna Tiktokerka pokazała trik, dzięki któremu zrobisz to raz-dwa. Podpowiadamy też, kiedy można ubierać choinkę.

Lampki choinkowe lubią płatać figle. Plączą się i czasem trudno zakłada się je na drzewko. Jednak nie ma się co martwić! Pewna Tiktokerka pokazała, w jaki sposób poradzić sobie z ubieraniem choinki. Zakłada lampki na choinkę zaledwie w kilka chwil. Jak to robi?

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sztuczna czy prawdziwa? Która choinka bardziej eko?

Ozdoby świąteczne. Kiedy można ubierać choinkę?

Większość osób nie przykłada zbyt wiele uwagi do tego, kiedy ubierać choinkę. Jednak jak się okazuje, tradycja przewiduje na to specjalny termin. Według niej ozdabianie drzewka powinno odbywać się w Wigilię Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia. Kościół Katolicki przyzwala jednak na ubieranie choinki już na tydzień przed wigilijną kolacją. Jednak wiele osób nie zwraca za bardzo uwagi na ten zwyczaj i ozdabia drzewko nawet jeszcze przed Mikołajkami, czyli już na początku grudnia.

Jak szybko założyć lampki choinkowe? Tiktokerka pokazała na to prosty trik

Jedną z najważniejszych ozdób choinkowych są światełka. Jednak ich zakładanie potrafi przysporzyć wiele problemów i wzbudzać irytację. Jednak wcale nie musi to tak wyglądać. Wystarczy jeden prosty trik. Tiktokerka @tamara_weatherbee, pokazała jak błyskawicznie założyć światełka na choinkę. Wystarczy, że zaczniesz wieszać lampki od dołu drzewka, idąc w górę zygzakiem. Kiedy dotrzesz do czubka choinki, po prostu powtórz czynność, tym razem schodząc w dół. Jeśli ustawisz choinkę w rogu pokoju, pamiętaj, że nie musisz dodawać światełek na tył. Wystarczy, że światełka będą na samym przodzie. Nie ma powodów do oświetlania ściany. Dzięki tej metodzie również rozbieranie choinki będzie znacznie szybsze

Więcej o: