Sylwester 2022/2023. Gdzie przywitać Nowy Rok zupełnie za damo? Nietuzinkowe miejsca na sylwestra

Chcecie wybrać się na zabawę sylwestrową i posłuchać dobrej muzyki nie wydając fortuny na bilety? Nie macie funduszy, by spędzić tę wyjątkową noc w ekskluzywnej restauracji? Nic straconego! Podpowiadamy, jak spędzić Sylwestra zupełnie za darmo!

Nowy Rok to czas, kiedy ludzie na całym świecie świętują i witają nowy rok. Przypada 31 grudnia każdego roku i jest obchodzony w wielu krajach na całym świecie.

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwester 2022/2023. Gdzie przywitać Nowy Rok zupełnie za damo?

Sylwester to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. To czas podsumowań minionych 12 miesięcy i powitania nowego roku z otwartymi ramionami. Jednak nie każdy chce go spędzić w hałaśliwym barze lub zatłoczonej imprezie.

Niektórzy ludzie chcą pozostać w piżamie przez cały dzień i po prostu zrelaksować się podczas oglądania seriali. Inni chcą zjeść kolację z przyjaciółmi i rodziną, oglądając telewizyjne relacje z obchodów Nowego Roku na całym świecie ze swojej kanapy w salonie.

Sylwester 2022/2023. Spędź go za darmo w Zakopanem lub Chorzowie

Sposobów na spędzenie sylwestra jest wiele. Możesz na przykład zorganizować przyjęcie dla rodziny i przyjaciół lub składkową imprezę. Możesz także wybrać się na spacer i cieszyć się rześkim zimowym powietrzem.

Miejskie zabawy sylwestrowe, na których można się bawić bezpłatnie, cieszą się corocznie dużym zainteresowaniem. Chętni na szaleństwo na wolnym powietrzu mają możliwość darmowego uczestnictwa w takich imprezach. Niekiedy warunkiem jest tylko pobranie nieodpłatnego biletu z internetu. Dwie największe imprezy w Polsce odbędą się w tym roku w Zakopanem i Chorzowie. Dokładne informacje na temat gwiazd, jakie zaszczycą tegoroczne imprezy, nie są jeszcze dostępne.

O darmowych imprezach w innych miastach można się dowiedzieć ze stron internetowych lub mediów społecznościowych danej miejscowości.

Więcej o: