Sylwester 2022/2023. Gdzie przywitać Nowy Rok zupełnie za damo? Nietuzinkowe miejsca na sylwestra

Chcecie wybrać się na zabawę sylwestrową i posłuchać dobrej muzyki nie wydając fortuny na bilety? Nie macie funduszy, by spędzić tę wyjątkową noc w ekskluzywnej restauracji? Nic straconego! Podpowiadamy, jak spędzić Sylwestra zupełnie za darmo!

Nowy Rok to czas, kiedy ludzie na całym świecie świętują i witają nowy rok. Przypada 31 grudnia każdego roku i jest obchodzony w wielu krajach na całym świecie.

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwester 2022/2023. Gdzie przywitać Nowy Rok zupełnie za damo?

Sylwester to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. To czas podsumowań minionych 12 miesięcy i powitania nowego roku z otwartymi ramionami. Jednak nie każdy chce go spędzić w hałaśliwym barze lub zatłoczonej imprezie.

Widok z Kasprowego Wierchu na Tatry Zachodnie Tatry jak lądowisko dla UFO. Tajemniczy przypadek na Podhalu

Niektórzy ludzie chcą pozostać w piżamie przez cały dzień i po prostu zrelaksować się podczas oglądania seriali. Inni chcą zjeść kolację z przyjaciółmi i rodziną, oglądając telewizyjne relacje z obchodów Nowego Roku na całym świecie ze swojej kanapy w salonie.

Sylwester 2022/2023. Spędź go za darmo w Zakopanem lub Chorzowie

Sposobów na spędzenie sylwestra jest wiele. Możesz na przykład zorganizować przyjęcie dla rodziny i przyjaciół lub składkową imprezę. Możesz także wybrać się na spacer i cieszyć się rześkim zimowym powietrzem.

Eksplozja lawy i deszcz popiołu. Na Hawajach wybuchł największy wulkan na świecie [video] Dziwne zjawisko na Ziemi. Wulkany na świecie budzą się do życia

Miejskie zabawy sylwestrowe, na których można się bawić bezpłatnie, cieszą się corocznie dużym zainteresowaniem. Chętni na szaleństwo na wolnym powietrzu mają możliwość darmowego uczestnictwa w takich imprezach. Niekiedy warunkiem jest tylko pobranie nieodpłatnego biletu z internetu. Dwie największe imprezy w Polsce odbędą się w tym roku w Zakopanem i Chorzowie. Dokładne informacje na temat gwiazd, jakie zaszczycą tegoroczne imprezy, nie są jeszcze dostępne.

O darmowych imprezach w innych miastach można się dowiedzieć ze stron internetowych lub mediów społecznościowych danej miejscowości.

Więcej o: