Horoskop dzienny - 11 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 grudnia. Niedziela to czas odpoczynku, ale też odważnych działań, na które zawsze brakuje nam czasu. Jak potoczy się Twoja końcówka tygodnia? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran

Jeśli chcesz obrać nowy kierunek, po prostu to zrób. Jeśli upierasz się czekać, aż nadejdzie właściwy moment, musisz wiedzieć, że ten moment albo nigdy nie nadejdzie, albo wymyślisz tysiące powodów, by do tego nie doszło. 

Zobacz wideo Ekoeksperymentarium, czyli jak trafić z ekologią do dzieci

Horoskop dzienny - Byk

Nie wierz we wszystko, co dziś usłyszysz, a nawet zobaczysz, ponieważ wokół Ciebie jest teraz duże zamieszanie i ktoś będzie próbował to wykorzystać. Możesz nawet paść ofiarą oszustów.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś cieszyć się niezwykłą popularnością wśród przyjaciół i znajomych. Gwiazdy radzą, abyś upewnił się, że wszyscy, z którymi masz do czynienia, są godni zaufania.

Horoskop dzienny - Rak

Musisz zdać sobie sprawę, że dopóki nie uporządkujesz swojego życia osobistego, nie będziesz w stanie skupić się na pracy. Przesłanie dzisiejszych planet jest takie, że musisz stawić czoła problemom emocjonalnym, a następnie uporać się z nimi raz na zawsze.

Horoskop dzienny - Lew

Może ci się wydawać, że dziś możesz góry przenosić, ale nie jesteś aktualnie w bardzo dobrej kondycji. Mierz siły na zamiary i poproś o pomoc. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie możesz pozwolić, aby twoje uczucia przesłoniły dzisiejsze fakty. Szczególnie na froncie domowym musisz patrzeć na każdą sytuację pod kątem tego, co może się wydarzyć, a nie według tego, co ty lub twoi bliscy chcielibyście, aby się stało.

Horoskop dzienny - Waga

Zaplanuj dziś przyjemną podróż, możesz spotkać kogoś, kto sprawi, że Twoje serce zacznie szybciej bić. Pierwsze wrażenie może być mylące, nie daj się złapać w sieci, szybciej niż byś sobie tego życzył. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Bądź dziś wyrozumiały dla bliskich. Wszyscy popełniamy błędy, liczy się chęć poprawy i szczery żal, a tego akurat w Twojej rodzinie nie brakuje. Wspólna kolacja powinna załatwić sprawę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Wyjdź dziś i baw się dobrze. Żyj zgodnie ze swoją reputacją imprezowicza. Jeśli teraz odmówisz sobie odrobiny zabawy, możesz później tego żałować, gdy nie będziesz miał już czasu na śmiech i rozmowy do białego rana. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Być może uważasz, że w ostatnich tygodniach coś Cię ominęło, ale do końca roku nadrobisz to z nawiązką. Wybierz się na spacer i ciesz się chwilą. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś tańczyć na barze i huśtać się na żyrandolu! Rób, co uważasz za słuszne, ale pamiętaj, aby być miłym dla ludzi. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Daj swojemu ciału dzisiaj odpocząć, nie katuj się ćwiczeniami ani dietą. Z czasem i tak wrócisz do formy, a teraz po prostu płyń z prądem. I pamiętaj, że liczy się  progres nie perfekcja. 

Więcej o: