Horoskop dzienny - 12 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 grudnia. Co czeka Cię od poniedziałku? Chcesz poznać przyszłość? Sprawdź, co przyniesie Ci Twój horoskop na nowy tydzień.

Horoskop dzienny - Baran

To, co otrzymasz w ciągu następnych kilku dni, może nie być tym, czego chcesz, ale będzie tym, czego potrzebujesz. Bądź wdzięczny, że znajdujesz się w sytuacji, w której przyjaciele i bliscy troszczą się o twoje interesy. Nie każdy ma tyle szczęścia.

Zobacz wideo Czy jesteśmy gotowi na uderzenie asteroidy?

Horoskop dzienny - Byk

Jeśli ktoś będzie wobec Ciebie niemiły w tym tygodniu, kuszące może być odpłacenie im pięknym za nadobne. Bądź ponadto i śmiej się z ich żałosnych wysiłków, by cię zdenerwować. Lekceważenie to największa broń, jaką możesz wytoczyć.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Uważaj, aby nie powiedzieć dziś zbyt wiele, zwłaszcza w pracy, gdzie twoi rywale z radością przyjmą każde Twoje potknięcie. Bądź pozytywny i podnieś kogoś na duchu, nawet jeśli tak naprawdę nie wierzysz we własne słowa.

Horoskop dzienny - Rak

Uważaj dziś na każdego, kto oferuje ci coś za darmo, ponieważ planety ostrzegają, że są ludzie, którzy nie zawahają się zabrać Ci ciężko zarobionych pieniędzy, jeśli uznają, że ujdzie im to na sucho. Chciwość nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.

Horoskop dzienny - Lew

Wydajesz Ci się, że możesz powiedzieć, co zechcesz, a inni będą siedzieć i słuchać. Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki. Pamiętaj, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. 

Horoskop dzienny - Panna

Masz prawo wierzyć w to, w co chcesz wierzyć, ale nie oczekuj, że cały świat to zaakceptuje. Bez względu na to, jak bardzo jesteś pewien swoich przekonań, wiele osób po prostu ma inne zdanie. 

Horoskop dzienny - Waga

Jak twoja samokontrola? Miejmy nadzieję, że dobrze, ponieważ niektórzy ludzie będą badać Twoje granice. Bądź spokojny, brak reakcji to najlepsza odpowiedź. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Może dziwić, że ludzie, o których myślałeś, że są po twojej stronie, są teraz tak krytyczni wobec tego, co robisz, ale to nie musi niczego zmieniać. Trzymaj się ścieżki, na której jesteś i udawaj, że nie zauważyłeś ich humorów. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Jako jeden z ognistych znaków zodiaku nie zawsze jesteś cierpliwy, a to, co wydarzy się w tym tygodniu, przetestuje twoje opanowanie do maksimum. Bądź trochę bardziej tolerancyjny dla innych. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Uważaj, musisz dziś wygrzebać się z finansowej dziury, a nie zakopać głębiej. Twoja sytuacja finansowa nie jest aż tak zła, jak myślisz, więc wyluzuj i staraj się naprawić swoje błędy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli ktoś powie Ci dziś coś przykrego, nie bierz tego do siebie. Jest mało prawdopodobne, że chce być niegrzeczny, po prostu jego zachowanie wynika z prywatnych problemów. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Jesteś wrażliwy i czasami bierzesz sobie do serca rzeczy, które nie mają większego znaczenia. Miej to dziś na uwadze, zwłaszcza gdy masz do czynienia z ludźmi, którzy są wyjątkowo gruboskórni. 

Więcej o: