Modna choinka. Jak ubrać świąteczne drzewko? Inspiracje 2022, które wprawią gości w osłupienie

Modna choinka. Świąteczne inspiracje, które pomogą ci ubrać ją w taki sposób, aby była stylowa. Pokażemy ci, co jest teraz modne. Zamiast wieszać na niej tradycyjne, kolorowe bombki, które nie mają ze sobą wiele wspólnego, możesz postawić na złoto czerwone lub takie w pastelowych kolorach. Te dekoracje świąteczne tylko podkreślą wystrój domu.

Wielkimi krokami zbliża się czas na ubieranie choinki. Nic więc dziwnego, że zaczynasz szukać inspiracji. Na szczęście istnieje wiele ciekawych kompozycji barw. Na pewno która cię zachwyci. Sprawdź, co jest teraz na topie.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sztuczna czy prawdziwa? Która choinka bardziej eko?

Choinka inspiracje: choinka złoto czerwona. Ten trend na pewno cię zachwyci

Jednym z bardziej popularnych trendów, jest ubranie choinki w złoto i czerwień. To dość częsty trend na święta, jednak wcale nie jest nudny. Kolory doskonale komponują się z duchem świąt i zachwycą twoich gości. Wybierz bombki w złocie i czerwieni. Pamiętaj, aby lampki również były w żółtym odcieniu. Jeśli chodzi o łańcuch, to możesz wybrać dowolnie, w zależności od tego, jaki kolor przeważa wśród bombek. Warto wybrać wtedy ten, którego brakuje. Zobacz, jak pięknie może prezentować się taka choinka.

 

Choinka inspiracje: Bombki choinkowe w pastelowych kolorach

Jednym z ciekawszych trendów jest choinka w pastelowych kolorach. Do wyboru jest szeroka paleta barw, jednak podstawą będzie biel. Wybierz właśnie takie bombki i odcień lampek w podobnym kolorze. Zaopatrz się także w pastelowe dodatki, w różu, fiolecie lub błękicie. Takie delikatne odcienie na choinkach doskonale wprowadzą świąteczny klimat, a także nadadzą trochę śnieżnego wyglądu. 

 

Choinka inspiracje: Jak ubrać choinkę? Postaw na biel i złoto

Nie ma bardziej eleganckiej choinki niż ta w bieli i złocie. Wygląda, jakby była obsypana śniegiem, a w dodatku ciepłe odcienie dodają świątecznego klimatu. Całość może również przywodzić na myśl anioły. Jeśli wolisz takie barwy oraz elegancję, to inspiracja dla ciebie. Takie drzewko na pewno zachwyci twoich gości i pięknie ozdobi wnętrze na Święta.

 
Więcej o: