Te znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują! Aż ciężko uwierzyć, że cokolwiek może je łączyć

Te znaki zodiaku to nie najlepiej dopasowane pary. Między nimi może dochodzić do kłótni i nieporozumień. Różnice ich charakterów są na tyle zauważalne, że ciężko jest im zbudować trwałą relację lub wieloletnią przyjaźń. Sprawdź, które znaki zodiaku do siebie nie pasują.

Znaki zodiaku z tej samej grupy (wyróżniamy cztery: ziemne, ogniste, powietrzne i wodne) zawsze znajda wspólny język, ponieważ wyznają podobne wartości. Mówi się, że Wodniki z każdym potrafią się dogadać, ale czy to prawda? Te znaki zodiaku prawdopodobnie nigdy się nie dogadają.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Bliźnięta i Waga to dwa skrajne bieguny. Ich relacje są bardzo trudne

Bliźnięta szybko zmieniają zdanie, bywają humorzaste i nie lubią rutyny. Jednym słowem, są kompletnym przeciwieństwem Wagi. Osoby urodzone pod znakiem Wagi twardo stąpają po ziemi, trzymają się wyznaczonych przez siebie celów i nie lubią nagłych zmian, a te w relacji z Bliźniętami są nie do uniknięcia. Niestety rzadko zdarza się, aby te dwa znaki nawiązały ze sobą nić porozumienia.

najgorszy prezent na świtaTo najgorszy prezent, jaki możesz dać. Nie próbuj wkładać go pod choinkę

Wodniki i Byki są jak ogień i woda. Ciężko będzie im się ze sobą dogadać

Wodniki to najbardziej niezależne znaki zodiaku, które przede wszystkim cenią sobie wolność i możliwość decydowania o sobie. Bardzo trudno będzie im stworzyć silną relację z osobami, które lubią dominować i kontrolować sytuację, a takie właśnie są Byki. Zdarzają się przyjaźnie między tymi znakami, ponieważ oboje lubią długie rozmowy na ciekawe tematy, jednak szanse na trwały związek są niewielkie. 

Seans 'Kevin sam w domu'Top 4 filmów świątecznych. Co obejrzeć w okresie Świąt?

Skorpiony i Lew to dwa silne znaki. Ich relacje bywają skomplikowane 

Te dwa znaki ciągnie do siebie nawzajem. Są pełne energii, zdecydowane i pewne siebie, jednak zarówno osoby urodzone pod znakiem Skorpiona, jak i Lwa to silne osobowości, które lubią stawiać na swoim i ciężko im odpuścić. To może prowadzić do wielu kłótni oraz sprzeczek. Choć z pozoru może wydawać się, że świetnie się dogadują, to wystarczy drobne nieporozumienie, aby doszło między nimi do spięcia. 

Więcej o: