Te znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują! Aż ciężko uwierzyć, że cokolwiek może je łączyć

Te znaki zodiaku to nie najlepiej dopasowane pary. Między nimi może dochodzić do kłótni i nieporozumień. Różnice ich charakterów są na tyle zauważalne, że ciężko jest im zbudować trwałą relację lub wieloletnią przyjaźń. Sprawdź, które znaki zodiaku do siebie nie pasują.

Znaki zodiaku z tej samej grupy (wyróżniamy cztery: ziemne, ogniste, powietrzne i wodne) zawsze znajda wspólny język, ponieważ wyznają podobne wartości. Mówi się, że Wodniki z każdym potrafią się dogadać, ale czy to prawda? Te znaki zodiaku prawdopodobnie nigdy się nie dogadają.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Bliźnięta i Waga to dwa skrajne bieguny. Ich relacje są bardzo trudne

Bliźnięta szybko zmieniają zdanie, bywają humorzaste i nie lubią rutyny. Jednym słowem, są kompletnym przeciwieństwem Wagi. Osoby urodzone pod znakiem Wagi twardo stąpają po ziemi, trzymają się wyznaczonych przez siebie celów i nie lubią nagłych zmian, a te w relacji z Bliźniętami są nie do uniknięcia. Niestety rzadko zdarza się, aby te dwa znaki nawiązały ze sobą nić porozumienia.

Wodniki i Byki są jak ogień i woda. Ciężko będzie im się ze sobą dogadać

Wodniki to najbardziej niezależne znaki zodiaku, które przede wszystkim cenią sobie wolność i możliwość decydowania o sobie. Bardzo trudno będzie im stworzyć silną relację z osobami, które lubią dominować i kontrolować sytuację, a takie właśnie są Byki. Zdarzają się przyjaźnie między tymi znakami, ponieważ oboje lubią długie rozmowy na ciekawe tematy, jednak szanse na trwały związek są niewielkie. 

Skorpiony i Lew to dwa silne znaki. Ich relacje bywają skomplikowane 

Te dwa znaki ciągnie do siebie nawzajem. Są pełne energii, zdecydowane i pewne siebie, jednak zarówno osoby urodzone pod znakiem Skorpiona, jak i Lwa to silne osobowości, które lubią stawiać na swoim i ciężko im odpuścić. To może prowadzić do wielu kłótni oraz sprzeczek. Choć z pozoru może wydawać się, że świetnie się dogadują, to wystarczy drobne nieporozumienie, aby doszło między nimi do spięcia. 

Więcej o: