Horoskop dzienny - 15 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 grudnia. Czwartek to już prawie weekend, czy uda Ci się zamknąć tydzień z sukcesem, a może czekają Cię nadgodziny? Sprawdź horoskop dzienny i poznaj swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Masz już dosyć aktualnego układu? Pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie z kimś innym, ale pamiętaj, że trawa zawsze jest bardziej zielona w ogródku sąsiada. Często zazdrościmy innym, nie znając całej prawdy. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Czy ten romans ma szansę na kolejny etap? Wszystko zależy od tego, czy każde z Was jest gotowe skoczyć na głęboką wodę. Zwycięży miłość, czy wygoda? Obserwuj i wyciągaj wnioski. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W pracy nie czujesz się na swoim miejscu? Nie rzucaj wszystkiego z dnia na dzień, na spokojnie opracuj plan i działaj krok po kroku. Być może etat to za mało? 

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Zadbaj o zdrowie zanim Twoje ciało i umysł same upomną się o to, co im się należy. Ostatnio nie tylko zarywasz noce, ale Twoja dieta pozostawia też wiele do życzenia. Czas zwolnić i zacząć delektować się życiem. 

Horoskop dzienny - Lew

Niepotrzebnie generujesz konflikty, czyjeś słowa wydają Ci się bezsensu? Puść je mimo uszu i dalej podążaj własną ścieżką. Krok po kroku dojdziesz do celu, tylko nie możesz się rozpraszać. 

Horoskop dzienny - Panna

Zejdź na ziemię i zadbaj dziś o swoje sprawy, bo nikt tego za Ciebie nie zrobi. Kolejny serial i długie godziny na kanapie, nie sprawią, że Twoje marzenia nabiorą realnej formy. 

Horoskop dzienny - Waga

Chcesz zadbać o siebie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zamiast skakać na głęboką wodę, zacznij od małych zmian, które sprawią, że efekt utrzyma się na dłużej. Korzystaj też z porad ekspertów w danej dziedzinie, ktoś już przed Tobą podążał tą ścieżką. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Twoje serce tęskni za kimś, kto jest daleko, już niedługo sytuacja ulegnie zmianie i los połączy Was ponownie. Teraz skup się na codziennych czynnościach i spróbuj zrealizować plan minimum. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Czujesz, że jest ci ciężko? Dobra wiadomość jest taka, że już jutro odetchniesz pełną piersią. Zapomnij o problemach i myśl pozytywnie. Koniec końców szczęście to Twoje drugie imię. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Kochasz, ale brakuje Ci stabilizacji? Powiedz otwarcie o swoich potrzebach, druga stron albo stanie na wysokości zadania, albo odejdzie. Każde rozwiązanie wyjdzie ci na dobre. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Spróbuj nie martwić się tym, co myślą o Tobie inni, tak naprawdę każdy jest pogrążony w swoich myślach i nie zwraca uwagi na otoczenie. Skup się na sobie i swoich planach, możesz popracować też nad pewnością siebie.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego. Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Ryby 

Padasz z nóg? Wytrzymaj jeszcze chwilę, już niedługo nastąpi zmiana warty, która pozwoli Ci odetchnąć. Zaplanuj, co zrobisz, gdy będziesz wolny od obowiązków i trzymaj się tej myśli. 

Więcej o: