Agent specjalny wyjawił córce szokującą prawdę. O jego sekretach usłyszeli wszyscy na TikToku!

Praca służb specjalnych wydaje się fascynująca, choć jej szczegóły są ściśle tajne. Pewna TikTokerka rozmawiała z ojcem, który zdradził jej sekrety tej pracy. Tajny agent musi takie informacje zatrzymać tylko dla siebie, lecz tym razem dowiedzieli się o nich użytkownicy TikToka.

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie "mariaisabellecomstock" ma ponad milion obserwujących. W internecie zasłynęła ze swoich rozmów z byłymi agentami i szpiegami, w trakcie których zadaje im pytania związane z pracą. Te zawody nie są popularne i ciężko zdobyć o nich szczegółowe informacje, dlatego filmy tej tiktokerki są tak chętnie oglądane. 

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Zainteresował cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czego nie wiesz o pracy służb specjalnych? Ta informacja może cię zaskoczyć

W filmie opublikowanym 13 grudnia dziewczyna rozmawiała z byłym pracownikiem CIA (Centralna Agencja Wywiadowcza). Na początku poprosiła, by zdradził ciekawostkę o pracy służb specjalnych, która mogłaby przerazić jej widzów. Mężczyzna opowiedział o mało znanym fakcie:

Są pewne słowa kluczowe, które po wpisaniu do wyszukiwarki Google, powodują wszczęcie dochodzenia przez FBI

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że pewne frazy są uznawane za niebezpieczne. Zbyt częste wyszukiwanie ich w sieci sprawia, że odpowiednie służby mogą zostać powiadomione.

Tych ciekawostek o słoniach prawie nikt nie zna! Dowiedz się więcej o największym zwierzęciu lądowym (zdjęcie ilustracyjne) Tych ciekawostek o słoniach prawie nikt nie zna! Czego o nic nie wiesz?

Czy w CIA są podwójni agenci? Odpowiedź nie jest oczywista

Tiktokerka była dociekliwa i nie poprzestała na jednym pytaniu. W dalszej części filmu zapytała o to, czy mężczyzna zna kogoś, kto dopuścił się zdrady stanu. Odpowiedź nie była jednoznaczna. Były agent służb specjalnych stwierdził, że nawet jeśli zna taką osobę, to nie ma o tym pojęcia, ponieważ zapewne trzyma to w sekrecie. Na koniec padło pytanie o informację, która mogłaby sprawić, że widzowie poczują się bezpiecznie. Odpowiedź mężczyzny jest krótka, ale uspokaja:

CIA pracuje przez 24 godziny na dobę

Trzęsacz, ruiny kościółka na klifie Był jednym z najokazalszych kościołów. To jedyny taki zabytek w Europie

Czego można się dowiedzieć o trudnych zawodach? Tiktokerka przychodzi z odpowiedziami

Wywiad z byłym agentem nie jest jedyną tego typu rozmową, jaką tiktokerka przeprowadziła. Okazuje się, że nie bez powodu jej filmy skupiają się wokół tej tematyki. W wywiadzie dla portalu medium.com dziewczyna wyznała, że jej tato pracował jako szpieg. To właśnie on był inspiracją do rozpoczęcia jej kariery na TikToku.

Więcej o: