Co ucieszy Strzelca? O czym marzy Panna? Te prezenty dla znaków zodiaku będą strzałem w dziesiątkę!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a ty nadal nie masz wszystkich prezentów? Bez obaw, podpowiemy ci, który podarunek ucieszy Koziorożca, a z czego najbardziej zadowolone będą Panny. Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się co sprezentować swoim bliskim.

Wiele osób uważa, że na nasz charakter ma wpływ to, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy. Co więcej, dzień, w którym się urodziliśmy ma także wpływ na nasze zainteresowania oraz pasje. 

Więcej porad i artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Jaki jest idealny prezent dla Baranów i Ryb? Te upominki z pewnością ich zachwycą 

Barany to energetyczne znaki zodiaku, które nie lubią się nudzić. Z pewnością ucieszy ich nietypowy prezent taki jak voucher na skok ze spadochronem lub pobyt w parku rozrywki. Byki słyną z tego, że twardo stąpają po ziemi, dlatego podaruj im praktyczny prezent. Może to być bezdotykowa ładowarka do telefonu albo sokowirówka. Bliźnięta cały czas chcą doświadczać nowych rzeczy, pomóż im spełnić marzenie i kup bilet na wymarzony koncert. Raki to najbardziej emocjonalne znaki zodiaku z pewnością docenią prezent od serca. Warto podarować im album ze zdjęciami z waszych wspólnych wypadów lub spersonalizowaną biżuterię. 

To z pewnością ucieszy Lwy i Wagi. Te prezenty wywołają uśmiech na ich twarzach

Zodiakalne Lwy mają silny charakter i wiedzą czego chcą, a także uwielbiają się rozwijać. Ucieszy ich książka ulubionego autora lub album z pracami artysty, którego podziwiają. Panny cenią sobie elegancję oraz piękne przedmioty z pewnością ucieszą się z zestawu świec sojowych, porcelanowej figurki czy ozdobnego kubka. Co chciałyby znaleźć pod choinką Wagi? Wagi są wrażliwe na piękno i potrafią docenić sztukę. Podarowanie osobom urodzonych pod tym znakiem zodiaku biletu do teatru czy na wystawę będzie strzałem w dziesiątkę. Skorpiony uwielbiają rywalizację i dobrą zabawę. Gwarantujemy, że gdy znajdą pod choinką grę planszową na ich twarzy pojawi się uśmiech. 

O czym może marzyć Strzelec? Czego pragną Wodniki? 

Strzelce nie mogą zbyt długo usiedzieć w miejscu. Daj im pod choinkę rozkładany namiot lub plecak turystyczny, a będą szczęśliwe. Koziorożce są zorganizowane i nie lubią zmian. Dobrze się czują, kiedy mają kontrole nad swoim harmonogramem. Warto podarować im elegancki planer. Wodniki żyją chwilą, będą szczęśliwe, jeśli dostaną od ciebie bilet na festiwal albo wykupisz im wycieczkę. Ryby cenią sobie kreatywność. Ucieszy ich prezent, który samodzielnie wykonasz, dzięki czemu będzie niepowtarzalny. 

Więcej o: