Stojak pod choinkę. Jaki rodzaj wybrać, aby drzewko było stabilne? Sprawdź, gdzie możesz go kupić

Stojaki pod choinkę są nieodzownym elementem świątecznego drzewka. Stojak pod choinkę metalowy, donica na choinkę czy specjalny kosz pomoże ustabilizować drzewko. Stojak na choinkę kupisz w wielu sklepach. Sprawdź gdzie najlepiej je kupić i który będzie najlepszy.

Podczas zakupu stojaka na choinkę powinniśmy przede wszystkim wybrać ten, który zapewni, jak największą stabilność drzewku. Należy także dopasować stojak do wielkości drzewka. Warto zdecydować się na stojak, który został wyposażony w pokrętła dzięki, którym prawidłowo ustabilizujesz choinkę. Osoby, które wybierają żywe choinki, powinny zwrócić uwagę, aby posiadał on zbiornik na wodę. Dzięki temu drzewko dłużej zachowa świeżość.  

Więcej porad i artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sztuczna czy prawdziwa? Która choinka bardziej eko?

Stojak na choinkę Leroy Merlin. Jakie produkty znajdziemy w sklepie? 

Stojaki na choinkę znajdziemy w sklepach budowlanych i ogrodniczych. Jednym z nich jest Leroy Merlin. W asortymencie znajdują się między innymi stojaki wykonane z tworzywa sztucznego oraz metalowe. Są dostosowane zarówno dla drzewek sztucznych, jak i prawdziwych. Ich cena waha się od kilku nastu do kilkudziesięciu złotych.

Stojak na choinkę Castorama. W sklepie znajdziesz stojaki do drzewek o różnej wielkości 

Szeroki wybór stojaków na choinkę znajduje się także w Castoramie. Dostępne w sklepie stojaki będą odpowiednie zarówno do średnich, jak i dużych drzewek. Aby drzewko wyglądało estetycznie, warto zainwestować także w osłonkę, która zasłoni metalowe oraz plastikowe elementy stojaka. 

Stojak na choinkę Mrówka. Tu dostaniesz ozdobne stojaki na choinkę

W Mrówce znajdziemy stojaki na choinkę, które mają kształt doniczki. Taka forma stojaka sprawi, że drzewko będzie stabilniejsze i będzie lepiej się prezentowało. W asortymencie sklepu znajdują się także ozdobne metalowe stojaki, które także będą dobrze wyglądały. Podobnie jak w pozostałych sklepach, cena stojaków wynosi kilkadziesiąt złotych. 

Więcej o: