Horoskop na Boże Narodzenie 2022. Jakie będą nadchodzące święta? Sprawdź, co przewidują Gwiazdy

Horoskop na Boże Narodzenie 2022. Już niedługo czeka nas magiczny czas świąt. Chcesz wiedzieć, jak spędzisz ten okres? Sprawdź koniecznie, co Cię czeka!

Horoskop na Boże Narodzenie - Baran

Czeka Cię dość sporo aktywności związanych ze świętami. To właśnie dlatego wkroczysz w nie podenerwowana/podenerwowany i zestresowana/zestresowany. Spróbuj się trochę uspokoić, by nie sprowokować żadnej awantury w ten szczególny czas. Wiedz jednak, że bardziej udany dla Ciebie będzie drugi dzień świąt.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na Boże Narodzenie – Byk

Byki nie będą się nudzić w czasie świąt. Czeka Cię wiele atrakcji, na które w ogóle się wcześniej nie przygotowywałaś/przygotowywałeś. Możliwe, że szybciej niż podejrzewałaś/podejrzewałeś, znajdziesz wspólny język z kimś z rodziny. To pozwoli Ci przyjemnie spędzić ten wyjątkowy okres w Twoim życiu.

Horoskop na Boże Narodzenie – Bliźnięta

Od soboty masz świetny humor. A wszystko dlatego, że uwielbiasz rodzinną atmosferę, jaka towarzyszy tego typu okazjom. Zrobisz zresztą wszystko, by nikt się nie kłócił, a wszelkie krzywdy zostały zapomniane. Może dzięki Tobie każdy członek rodziny odetchnie, zaznając choć odrobiny spokoju przed powrotem do codziennych obowiązków.

Horoskop na rok 2023. Zobacz, co czeka Cię w nadchodzącym rokuHoroskop na rok 2023. Zobacz, co czeka Cię w nadchodzącym roku!

Horoskop na Boże Narodzenie – Rak

Są takie rzeczy, które wyraźnie nie spodobają Ci się w trakcie tych świąt. Może bieg wydarzeń potoczy się w zupełnie innym kierunku, niż przewidywałeś, a może ktoś zrobi Ci niespodziankę, a tę konkretną trudno Ci będzie zrozumieć i docenić. Mimo wszystko, z zaangażowaniem stawisz czoła problemom i wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką.

Horoskop na Boże Narodzenie – Lew

Tegoroczne święta będą dla Ciebie doskonałą okazją do złapania oddechu i wyluzowania. Obowiązki ostatnio trochę Cię przytłoczyły i najwyższa pora, byś pomyślała/pomyślał także o czymś poza swoją pracą. Nie pozostawaj też cały czas w tematyce zawodowej – inni niekoniecznie chcą słuchać o Twoich niespełnionych awansach i wiecznych przeprawach z szefem. Teraz macie się cieszyć sobą nawzajem, być razem i skupić się na tym, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop na Boże Narodzenie – Panna

Ucieszysz się, gdy wreszcie nadejdzie Wigilia i same święta. Przygotowania do nich mocno Cię zmęczą, dlatego możesz nie mieć ochoty na dodatkową rozrywkę w ten szczególny czas. Boże Narodzenie i drugi dzień świąt spędzisz w domowym zaciszu, słuchając tego, co mają do powiedzenia bliscy, ale raczej nie snując własnych opowieści.

Horoskop na Boże Narodzenie – Waga

W te święta musisz być gotowa/gotowy na nieprzewidziane okoliczności. Wiele może się wydarzyć, a Ty nie będziesz mieć na to żadnego wpływu. Nie denerwuj się jednak, bo tylko napsujesz sobie zdrowia, a nie sprowokujesz widocznych zmian. Ciesz się bliskością rodziny i korzystaj z czasu, jaki dla siebie znaleźliście.

Horoskop na Boże Narodzenie – Skorpion

W Twoim życiu dojdzie do wielkich zmian, a spora część z nich wejdzie w życie już w czasie Bożego Narodzenia. Święta przyniosą Ci wiele niespodzianek, a te w dużym stopniu okażą się pozytywne. Z początku może się to wydawać zdumiewające, ale jakoś się przyzwyczaisz. Chętnie powspominasz dawne dzieje z innymi członkami rodziny.

Horoskop na Boże Narodzenie – Strzelec

Dotychczasowe ograniczenia wreszcie przestaną Cię obowiązywać. To sprawi, że poczujesz się wolna/wolny i szczęśliwa/szczęśliwy. Z radością poddasz się magii świąt, zarażając entuzjazmem wszystkich wokół. Każdy, kto spędzi z Tobą Boże Narodzenie, na pewno nie będzie żałować. A zdarzy się, że oprócz najbliższej rodziny, ten szczególny czas przeżyje z Wami ktoś jeszcze.

Horoskop na Boże Narodzenie – Koziorożec

Te święta Bożego Narodzenia spędzisz zupełnie inaczej niż z początku planowałaś/planowałeś. Nie oznacza to jednak, że będzie gorzej lub mniej interesująco i przyjaźnie. Pomyśl o tym, co może się wydarzyć już niedługo i spędź jak najwięcej czasu z tymi, na których Ci zależy. Na pewno to docenią.

Horoskop na Boże Narodzenie – Wodnik

Podczas świąt niespodziewanie przypomnisz sobie o jakiejś pasji, którą zepchnęłaś/zepchnąłeś głęboko do podświadomości. Twoi bliscy będą Ci kibicować, byś do niej powróciła/powrócił i znów czerpała/czerpał radość z życia. To będzie czas nowych wyborów, a także łagodzonych konfliktów, z którymi wszyscy świetnie sobie poradzicie.

Horoskop roczny na 2023: Bliźnięta. Jaki będzie rok 2023 dla Bliźniąt? Co cię czeka w nowym roku?Horoskop roczny na 2023: Bliźnięta. Jaki będzie rok 2023 dla Bliźniąt?

Horoskop na Boże Narodzenie – Ryby

Możliwe, że poskładałaś/poskładałeś ostatnio dużo obietnic, których nie zdołasz dotrzymać. Nic więc dziwnego, że atmosfera świąt nie będzie taka, jak sobie wyobrażałaś/wyobrażałeś. Inni mogą mieć do Ciebie pretensje o to, że zmarnowałaś/zmarnowałeś ich czas i jesteś niesłowna/niesłowny. Postaraj się jakoś im to wszystko zrekompensować, a potem zaproponować jakiś miły sposób na spędzenie kilku chwil razem.

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Byk. Jaki będzie rok 2023 dla Byka? Co cię czeka w nowym roku?

Więcej o: