Horoskop dzienny - 22 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 grudnia. Sprawdź, co przytrafi Ci się w czwartek. Czy ten dzień okaże się szczęśliwy? A może musisz przygotować się na jakieś niespodziewane problemy? Zobacz, co mówi horoskop.

Horoskop dzienny – Baran

Czwartek nie będzie spokojnym dniem dla osób spod znaku Barana. Przygotuj się na jakieś nieoczekiwane komplikacje. Na pewno będziesz zabiegana/zabiegany. Wiele spraw będziesz załatwiać na ostatnią chwilę. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Waga.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dzień będzie dość spokojny, jednak pamiętaj, by pilnować swoich spraw i sekretów. Nie dziel się z nikim ważnymi informacjami, a unikniesz jakiejś przykrości. Wieczorem możesz wpaść na jakieś ciekawe pomysły. Będziesz mieć też okazję do spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Baran.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Słuchaj swojej intuicji, a uda Ci się uniknąć kłopotów. Postaraj się też znaleźć chwilę na odpoczynek, jednak nie ignoruj ważnych spraw. Zrezygnuj jednak z podejmowania się zajęć, które nie są obecnie zbyt istotne. Przychylnym znakiem zodiaku dla Bliźniąt okaże się dzisiaj Lew.

Równonoc to sytuacja, w której dzień i noc mają jednakową długość Równonoc - magiczny czas? Jakie obrządki wiążą się z równonocą?

Horoskop dzienny – Rak

Raki będą dzisiaj kreatywne i bardzo pomysłowe. Nie będziesz na pewno się nudzić i chętnie podejmiesz się jakichś twórczych zajęć. Zajmiesz się też przygotowaniami przedświątecznymi i będziesz zadowolona/zadowolony z efektów swojej pracy. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będą dzisiaj Ryby.

Horoskop dzienny – Lew

Lepiej uważaj dzisiaj na słowa, bo Twoje rozdrażnienie może stać się przyczyną rozpoczęcia jakiejś niemiłej wymiany zdań. Możesz dziś spodziewać się również jakiejś wiadomości, która poprawi Ci humor. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na czwartek będzie Koziorożce.

Horoskop dzienny – Panna

Pamiętaj, by kierować się dziś szczerością. Musisz jednak przygotować się na to, że dzień nie będzie należeć do najłatwiejszych. Niektóre problemy mogą mocno Cię zaskoczyć, a postawa pewnych osób nie da Ci powodów do zadowolenia. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, skorzystaj z pomocy Skorpiona lub Wagi.

Horoskop dzienny – Waga

W pracy nie napotkasz większych problemów, a przedświąteczny nastrój wpłynie pozytywnie na Twoje otoczenie. Po wykonaniu swoich obowiązków wybierz się dziś koniecznie na zakupy i upewnij się, czy nie zapomniałaś/zapomniałeś o jakimś prezencie. Wieczorem postaraj się odpocząć. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będą dziś Bliźnięta.

Horoskop dzienny – Skorpion

Czeka Cię sympatyczny dzień. Prawdopodobnie odniesiesz jakiś sukces towarzyski, który da Ci sporo powodów do zadowolenia. Wykorzystaj swój urok osobisty, a wszystko świetnie się ułoży. Znajdź też trochę czasu na odpoczynek. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Skorpiona będzie Lew i Baran.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zajmiesz się dziś przygotowaniami do świąt i zakupami. Możesz poprawić sobie humor jakimś prezentem, który sama/sam sobie sprawisz. Powinnaś/powinieneś znaleźć też trochę czasu, by zadbać o urodę. Pomyśl o wizycie u fryzjera czy kosmetyczki. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Byk.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Słuchaj dziś dobrych rad, udzielanych przez przyjaciół. Skoncentruj się też na najważniejszych zadaniach. Uważaj jednak, bo terminy niektórych spotkań mogą dzisiaj ulec niespodziewanej zmianie. Wieczór będzie natomiast sprzyjał długim rozmowom i spotkaniom towarzyskim. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Strzelec.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz być trochę rozkojarzona/rozkojarzony. Niektóre osoby mogą dzisiaj zacząć działać Ci na nerwy, jednak postaraj się nie wybuchać. Lepiej unikaj niechcianego towarzystwa i skoncentruj na czymś przyjemniejszym. Przychylnym znakiem zodiaku dla Wodnika będą dzisiaj Ryby.

Telepatia to przekazywanie na odległość myśli, uczuć czy nastroju Telepatia - czym jest, jak się objawia i czy można się jej nauczyć?

Horoskop dzienny – Ryby

Żadne trudności nie będą dziś stanowić dla Ciebie problemu. Wykażesz się sporą odwagą i pomysłowością, dzięki czemu świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Będziesz spoglądać na niektóre sprawy z większym optymizmem, a wieczorem postawisz na dobrą zabawę. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się Panna.

Więcej o: