Jak zrobić gwiazdy z torebek papierowych? To hit! Gwiazdy z papieru robią furorę na TikToku

Pomysły na szybkie i proste świąteczne dekoracje DIY, czyli gwiazdy z papieru, są teraz bardzo popularne. Chcesz wiedzieć, jak zrobić Świąteczne gwiazdy z torebek papierowych? Hit z TikToka robi furorę w sieci i jest hitem w sieci. Sprawdź ja je zrobić raz-dwa!

Prezentujemy Wam hit z TikToka, który jest prawdopodobnie najbardziej popularnym tematem ostatnich dni. Zróbcie z nami gwiazdę z papierowych torebek, która jest tania a niezwykle efektowna!

Zobacz wideo "Dzika noc" - Dawid Harbour jako Mikołaj, który zamiast rozdawać prezenty, staje do walki ze złoczyńcami [ZWIASTUN]

 Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak robić gwiazdy z torebek papierowych. Gwiazdy z papieru 3d

Ostatni tydzień przed świętami to idealny czas, aby przygotować świąteczne dekoracje. Tegorocznym hitem DIY są ozdoby z papierowych torebek śniadaniowych, czyli gwiazdy z papieru, na punkcie których oszalał Tik Tok i inne media społecznościowe.

I choć sklepy są pełne ozdób, wiele osób podziela zdanie, że najlepiej prezentują się te dekoracje przygotowane samodzielnie. Sprawdźcie więc, jak zrobić przepiękne gwiazdy z torebek śniadaniowych i co będzie do nich potrzebne.

Gwiazdy z torebek papierowych wzory. Jak zrobić gwiazdy z papieru na Święta

Te dekoracje z torebek śniadaniowych są bardzo proste do zrobienia i mogą wykonać je nawet dzieci. Najlepiej wyglądają powieszone w grupach, nad stołem lub na oknach.

Aby wykonać tę efektowną ozdobę okiem lub stołów, potrzebujesz tylko nożyczki, klej, linijkę, sznurek i oczywiście papierowe torebki śniadaniowe. Wszystko jedno, jakich torebek się użyje. Im większe będą torebki, tym większa będzie dekoracja. Dobrze więc kupić kilka różnych paczek torebek.

  • Sklej ze sobą torebki w sposób pokazany na filmie.
  • Nałóż klej w kształcie odwróconej litery "T".
  • Na zewnętrznych krawędziach wytnij trójkąty.
  • Rozłóż gwiazdę i sklej prawą i lewą stronę.
  • Doklej sznurek do wieszania.
Więcej o: