Jesteś wrednym, czy miłym znakiem zodiaku? Te z nich "mają serce na dłoni", ale inne "dadzą popalić"

Znaki zodiaku mogą określać przeróżne cechy charakteru. Determinują również, kto ma większą szansę, aby być miłym, a komu może to nie do końca wychodzić. Sprawdź, które znaki zodiaku mają predyspozycje do określonych zachowań. Może cię to naprawdę zaskoczyć.

Same gwiazdy zapisały zbiór cech, które składają się być może na twoją osobowość. Każda osoba jest unikalna. Z tego powodu niektóre znaki zodiaku mają naturalną predyspozycję do bycia miłą lub wredną osobą. Sprawdź, czy twój jest wśród nich. Pamiętaj, że to jedynie magiczny opis usposobienia.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Które znaki zodiaku są najbardziej "wredne"? Lepiej się z nimi nie kłóć

Najbardziej uszczypliwe znaki zodiaku to koziorożec, strzelec i baran. Jeśli znasz osobę, która je posiada, to wiesz, że lepiej nie wchodzić z nią w konflikt. Uszczypliwe komentarze to ich codzienność, choć nie zawsze robią to świadomie. Potrafią powiedzieć nawet bolesną prawdę prosto w oczy, bez mrugnięcia okiem. Przez to niestety czasami ciężko się im zwierzyć. Zdarza się, że przesadzają. 

Uszczypliwe potrafią być również panny, skorpiony i bliźnięta, jednak nie aż tak jak poprzednia grupa. Niemniej jednak te znaki zodiaku mogą mieć tendencję do zemsty i złośliwości. Zdarza im się wchodzić w konflikty i zaciekle walczyć o swoje racje, czasami nie zważając na uczucia innych. 

Które znaki zodiaku są najmilsze? Mają "serce na dłoni"

Do najmilszych znaków zodiaków należą waga, ryby i rak. To bardzo wrażliwe znaki, które mają niesamowicie rozwiniętą empatię. Naprawdę rzadko bywają uszczypliwe, a jeśli już to tylko dlatego, że ktoś naprawdę je skrzywdził. W dodatku są naprawdę dobrymi słuchaczami. Bliscy uwielbiają zwierzać im się z problemów, ponieważ zawsze wiedzą, jak ich wesprzeć. 

Miłe znaki zodiaku to również byk, waga i lew. Choć czasem bywają uparci, przez co mogą wydawać się gburowaci, to jednak głęboko w sobie są naprawdę miłe. Nie doświadczysz z ich strony złośliwości i zawsze chętnie wyciągną pomocną dłoń. 

Pamiętaj jednak, że astrologię należy traktować z przymrużeniem oka.

Więcej o: