Najmodniejsze fryzury sylwestrowe 2023. Nowoczesne pomysły na stylizacje włosów różnej długości

Jaka fryzura na sylwestra? Sylwester coraz bliżej, więc coraz więcej z osób zaczyna planowanie imprezowej stylizacji. Liczy się nie tylko wybranie ciuchów, ale też fryzura. Będzie ona odpowiednim dopełnieniem twojego Noworocznego looku. Sprawdziliśmy jakie fryzury są teraz modne. Oto najmodniejsze stylizacje włosów na sylwestra 2022/2023.

Podczas planowania sylwestrowej fryzury możemy dać się ponieść wyobraźni. Szaleństwo upięć i akcesoriów do włosów jest jak najbardziej wskazane i podkręci twoją stylówkę. Na Instagramie można znaleźć pełno ciekawych i prostych stylizacji włosów i dopasować je do swojego sylwestrowego outfitu.

Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka [#HomeBeauty]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzura na sylwestra 2022/2023. Niski kok, czyli imprezowe must have

Prosty, piękny i uniwersalny, czyli niski kok. Jeśli masz włosy do ramion lub dłuższe, to będzie świetny wybór. Niski kok jest praktyczny i elegancki. Przygładzone włosy spięte w kok będą się trzymać przez cały noc. Jeśli jednak masz ochotę błyszczeć, można go odpicować, dodając do tej prostej fryzury perełki albo kryształy. To świetny sposób by ta klasyczna fryzura była bardziej oryginalna.

 

Jaka fryzura na sylwestra? Fale rodem z Hollywood. Fryzura do wielu typów włosów

Hollywoodzkie fale są jedną z najmodniejszych i najpopularniejszych fryzur. Sprawdzą się na włosach długości od żuchwy i dłuższych. Pofalowane pasma wyglądają naturalnie i zmysłowo. Jest prosta do wykonania w domu przy pomocy lokówki i lakieru do włosów. Pamiętaj jedynie o odpowiednim zabezpieczeniu włosów przed użyciem lokówki.

 

Najmodniejsza fryzura na sylwestra? Wavy pixie

Szukasz idealnej fryzury na sylwestra, ale większość fryzur, jakie możesz znaleźć, jest dedykowana dla długich włosów? Mamy idealne rozwiązanie inspirowane latami 80. Wavy pixie to pofalowane włosy, celowo ułożone do góry w kontrolowanym nieładzie. Ta fryzura to must have do nieco buntowniczej i nonszalanckiej stylizacji sylwestrowej. Pofalowane włosy można przerzucić na jedną stronę, co nada twojemu lookowi bardziej eleganckiego tonu. Fryzura ta będzie idealna do większości kreacji. Jeśli chcesz dodać efekt wow, można spryskać włosy świecącym sprayem.

 
Więcej o: