Wspaniałe skarby w rzeczach z lumpeksu. Ta Tiktokerka zdradza, co znalazła w ubraniach

Zakupy w lumpeksie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego warto chodzić do lumpeksów? Jakie skarby można znaleźć w kieszeniach ubrań z lumpeksów? Sprawdź, co zdradza nam ta Tiktokerka!

Lumpeksy to miejsca, gdzie można zakupić ubrania, jak i inne gadżety oraz akcesoria codziennego użytku, które były kiedyś własnością kogoś innego. Na tego typu sklepy mówi się często second-hand, co z tłumaczenia z języka angielskiego oznacza z drugiej ręki. Używane ubrania, torebki, zabawki to tylko niektóre z produktów, które znajdują się w tego typu sklepach. Często można znaleźć tam skarby, ukryte np. w kieszeniach. Dowiedz się więcej w artykule! 

Zobacz wideo Wersow o swojej garderobie. "Wyglądałam w nich fatalnie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Skarby w ubraniach z lumpeksu. Ta Tiktokera pokazuje co znalazła

Jedna z Tiktokerek na swoich filmikach pokazuje, jakie ciekawe rzeczy znajduje m.in. w kieszeniach kurtek czy bluz z lumpeksów. Czasami jest to pusta kartka papieru, a czasami perfum marki Dior lub iPhone! Filmiki Tiktokerki zyskują coraz to więcej fanów, ponieważ jest to w swój sposób ciekawe, co tym razem znajdzie się w kieszeni.

Życzenia na Boże Narodzenie 2022. Krótkie, zabawne i serdeczne życzenia SMS, które ucieszą bliskich Życzenia na Boże Narodzenie 2022. Krótkie i zabawne życzenia SMS

Dlaczego warto chodzić do lumpeksów? Ten powód Cię przekona

Już wiesz, że lumpeksy to ogromne kopalnie skarbów, jednak co jeszcze wyróżnia ten rodzaj sklepów? To właśnie tam znajdziesz tanie i dobre produkty, które w normalnym sklepie odzieżowym kosztują o wiele więcej. W lumpeksach możesz znaleźć wyjątkowe i oryginalne produkty, których produkcja sięga dawnych lat. Szukasz oryginalnych ubrań z lat 80 czy 90? Wybierając się do lumpeksu, na pewno znajdziesz świetne stylizacje.

Kiedy jest post przed wigilią? Tradycja nie pozostawia złudzeń. Sprawdź, co możesz jeść Kiedy jest post przed Wigilią? Tradycja nie pozostawia złudzeń

Kiedy najlepiej chodzić do lumpeksu? Unikaj tych dni

Wybierając się do lumpeksu, warto wcześniej sprawdzić, kiedy jest data dostawy, ponieważ to właśnie w ten dzień jest największe prawdopodobieństwo na znalezienie najlepszych skarbów. Drugi ważny aspekt to wybór dnia, w którym ceny są najniższe, jeśli jest to lumpeks na wagę. Czasami w określonych godzinach lumpeksy mają też promocje, więc warto się upewnić. Podsumowując, zanim wybierzesz się na łowy do lumpeksu, dowiedz się, kiedy jest termin dostawy oraz kiedy ceny są najkorzystniejsze.

Więcej o: