Kiedy agent nieruchomości to pokazał, wszyscy byli w szoku! Wideo robi furorę w sieci

Ten filmik zrobił ogromną furorę w sieci! Agent nieruchomości opublikował film, który przedstawiał coś, czego nikt się nie spodziewał. Co przedstawił agent nieruchomości na filmiku? Ten budynek mieszkalny skrywa nietypowe pomieszczenie.

Blok, o który pyta wiele osób, jak i chce go odwiedzić. Agent nieruchomości Jakub Kromka zainteresował wiele osób swoim filmikiem. Co przedstawia to nagranie i dlaczego jest takim fenomenem?

Zobacz wideo "Mam odłożone 100 tys. zł. Czy to dobry moment na zakup mieszkania?" [Q&A Gazeta.pl]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co kryje filmik agenta nieruchomości? Ta informacja może cię zaskoczyć

Dosłownie kilka dni temu Jakub Kromka na swoim Tiktoku opublikował filmik, który w krótkim czasie obejrzało już ponad 87 tysięcy użytkowników. Na nagraniu agent nieruchomości pokazuje ciekawy blok w Krakowie z lat 90, jednak jeszcze ciekawsze jest pomieszczenie, które znajduje się na 4 piętrze budynku. Pomieszczenie, które zadziwiło tysiące osób to kaplica, która jest dostępna dla każdego mieszkańca. Miejsce to ma swój niebywały klimat. Nic dziwnego, że filmik spotkał się z taką reakcją, ponieważ w dzisiejszych czasach, kaplica w bloku mieszkalnym nie jest spotykana.

TikTok jako nowe narzędzie pozyskiwania klientów? Ten agent nieruchomości coś o tym wie

TikTok to platforma, która a bardzo szybkim tempie zyskała ogromną rzeszę fanów. To właśnie ta aplikacja na ten moment jest jedną z najczęściej używanych. Co ciekawe Tiktok to nie tylko aplikacja dla młodzieży, starsi ludzie również lubią raz na jakiś czas obejrzeć sobie trochę filmików. Coraz to więcej firm zakłada Tiktoka, ponieważ jest to szybki i skuteczny sposób na dotarcie do klienta. Tak też było w przypadku nagrania agenta nieruchomości Jakuba Kromki, który można powiedzieć, że nagraniem z kaplicą wybił się na platformie. Takie działania z pewnością przyniosły mu spory rozgłos, co wiąże się z większym prawdopodobieństwem na kolejnych klientów.

Więcej o: