Tylko garstka ludzi ma na dłoni tą tajemniczą linie. Co ona oznacza? Występuje tylko u szczęśliwców

Jedynie wąskie grono osób znajdzie u siebie na dłoni tą tajemniczą linie. Ponoć jest ona odpowiedzialna za wielkie sukcesy i szczęście w życiu prywatnym posiadaczy. Wiele osób wierzy, że linie na naszych dłoniach są bardzo istotne i mają niesamowity wpływ na to jak potoczy się życie.

Chiromancja czy wróżenie z dłoni są znane już od starożytności. Wierzą oni, że niektóre linie, a dokładniej ich kształt i długość, zdradzają informację o przeszłości, przyszłości, charakterze i doświadczeniach ich posiadacza. W szczególności jedna z tych linii ma szczególne znaczenie, ponieważ podobno decyduje o szczególnym szczęściu osoby, u której występuje. Ma ją niewiele osób, a znajduje się tuż przy linii życia.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie i co oznaczają? Linie na dłoniach

Większość ludzi posiada na swoich dłoniach co najmniej trzy charakterystyczne linie. Serca zaczyna się pod mały palcem, na skraju dłoni, kończąc się w okolicach palca środkowego i wskazującego. Ona podobno zawiera informacje o naszym życiu uczuciowym. Linia życia początek ma przy kciuku i łukiem zmierza w stronę nadgarstka, wierzy się, że zawiera ona informacje o jakości i długości naszego życia. Linia głowy zaczyna się koło linii życia i biegnie przez środek dłoni. Według chiromantów opowiada ona o inteligencji, zdolnościach i pragnieniu wiedzy. Na tym się jednak linie na dłoniach nie kończą.

Przyszłość tylko dla wybranych. Położenie i nazwa tajemniczej linii

Tajemnicza linia została nazwana linią Anioła Stróża i zazwyczaj pojawia się od momentu urodzenia. Zazwyczaj można ją znaleźć na lewej dłoni, jednak jej brak w zwyczajnym miejscu, nie musi oznaczać, że nie występuje w ogóle. Linia Anioła Stróża może się również pojawić na prawej dłoni, jednak podobno zajmuje to trochę czasu. Powinno się jej szukać obok linii życia, jednak zdecydowanie bliżej kciuka.

Posiadacze linii Anioła to prawdziwi farciarze. Szczęście ponoć samo ich znajduje 

Według tradycji osoby, u których występuje linia Anioła Stróża, wyróżniają się bardzo silnym charakterem. Podobno dzięki pewności siebie lepiej sobie radzą w życiu i są w stanie pokonać każdą przeszkodę. Linia Anioła Stróża jest bardzo często traktowana jako pewnego rodzaju talizman. Ludzie praktykujący chiromancję wierzą, że nad jej posiadaczami czuwa jakaś wyższa siła i dlatego szczęście samo ich znajduje.

Pamiętaj jednak, że chiromancję, tak jak astrologię należy traktować z przymrużeniem oka.

Więcej o: