Tylko garstka ludzi ma na dłoni tą tajemniczą linie. Co ona oznacza? Występuje tylko u szczęśliwców

Jedynie wąskie grono osób znajdzie u siebie na dłoni tą tajemniczą linie. Ponoć jest ona odpowiedzialna za wielkie sukcesy i szczęście w życiu prywatnym posiadaczy. Wiele osób wierzy, że linie na naszych dłoniach są bardzo istotne i mają niesamowity wpływ na to jak potoczy się życie.

Chiromancja czy wróżenie z dłoni są znane już od starożytności. Wierzą oni, że niektóre linie, a dokładniej ich kształt i długość, zdradzają informację o przeszłości, przyszłości, charakterze i doświadczeniach ich posiadacza. W szczególności jedna z tych linii ma szczególne znaczenie, ponieważ podobno decyduje o szczególnym szczęściu osoby, u której występuje. Ma ją niewiele osób, a znajduje się tuż przy linii życia.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie i co oznaczają? Linie na dłoniach

Większość ludzi posiada na swoich dłoniach co najmniej trzy charakterystyczne linie. Serca zaczyna się pod mały palcem, na skraju dłoni, kończąc się w okolicach palca środkowego i wskazującego. Ona podobno zawiera informacje o naszym życiu uczuciowym. Linia życia początek ma przy kciuku i łukiem zmierza w stronę nadgarstka, wierzy się, że zawiera ona informacje o jakości i długości naszego życia. Linia głowy zaczyna się koło linii życia i biegnie przez środek dłoni. Według chiromantów opowiada ona o inteligencji, zdolnościach i pragnieniu wiedzy. Na tym się jednak linie na dłoniach nie kończą.

Szczeniak biegnący po trawieJak pies pokazuje, że Cię kocha? Miłosne sekrety

Przyszłość tylko dla wybranych. Położenie i nazwa tajemniczej linii

Tajemnicza linia została nazwana linią Anioła Stróża i zazwyczaj pojawia się od momentu urodzenia. Zazwyczaj można ją znaleźć na lewej dłoni, jednak jej brak w zwyczajnym miejscu, nie musi oznaczać, że nie występuje w ogóle. Linia Anioła Stróża może się również pojawić na prawej dłoni, jednak podobno zajmuje to trochę czasu. Powinno się jej szukać obok linii życia, jednak zdecydowanie bliżej kciuka.

Nawóz z herbaty wzmocni twoje roślinyKwiat polecany przez NASA do twojej sypialni. Ma niezwykłe właściwości

Posiadacze linii Anioła to prawdziwi farciarze. Szczęście ponoć samo ich znajduje 

Według tradycji osoby, u których występuje linia Anioła Stróża, wyróżniają się bardzo silnym charakterem. Podobno dzięki pewności siebie lepiej sobie radzą w życiu i są w stanie pokonać każdą przeszkodę. Linia Anioła Stróża jest bardzo często traktowana jako pewnego rodzaju talizman. Ludzie praktykujący chiromancję wierzą, że nad jej posiadaczami czuwa jakaś wyższa siła i dlatego szczęście samo ich znajduje.

Pamiętaj jednak, że chiromancję, tak jak astrologię należy traktować z przymrużeniem oka.

Więcej o: