Jak dobrze wyglądać na zdjęciach? Zdradzamy prosty trik. Nawet dla niefotogenicznych par

Już niedługo Sylwester i Nowy Rok, a ty boisz się, że nie będziesz mieć ładnego zdjęcia ze swoją drugą połówką? Na szczęście mamy dla was trik, który z pewnością wam pomoże. Nie musicie być fotogeniczni, żeby dobrze wyjść na zdjęciu. Sprawdź, co możecie zrobić, aby wyglądać bajecznie.

Rezygnujecie z robienia sobie zdjęć, ponieważ jedna z osób usilnie twierdzi, że jest niefotogeniczna? Teraz ta wymówka to już przeszłość. Ten trik sprawi, że każdy dobrze wyjdzie na zdjęciu. Wystarczy jeden prosty gest, aby wyglądać jak para z Hollywood. Ta metoda sprawdzi się zarówno na sesji z fotografem, jak i przy zdjęciach z imprezy. Sprawdź, co możesz zrobić, aby wyglądać olśniewająco. To wcale nie jest trudne!

Zobacz wideo Dlaczego Marcelina Zawadzka publikuje w sieci tak odważne zdjęcia?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach? Z pomocą przychodzi TikTok

Na swoim koncie na TikToku fotografka Chloe Waters opublikowała filmik, w którym mówi o prostym i genialnym sposobie, który sprawi, że na zdjęciach para będzie wyglądała pięknie. Filmik obejrzało już prawie 7 milionów użytkowników, co z pewnością potwierdza skuteczność tego triku. Aby dobrze wyglądać na zdjęciach z drugą połówką, wystarczy zrobić "teeth kiss", a fotografie będą wspaniałe. 

Co oznacza "teeth kiss"? Odpowiadamy 

Określenie "teeth kiss" w tłumaczeniu na język polski oznacza pocałunek zębami. Wbrew pozorom pary nie będą się gryzły na zdjęciach. W tym triku chodzi o to, aby nie dotykać się ustami, a spróbować dać sobie buziaka zębami. Dzięki temu bohaterowie fotografii będą się cały czas szeroko uśmiechać. Dodatkowo taki sposób może wywołać śmiech i prawdziwy uśmiech, co będzie wyglądało bardzo realnie. Chloe Waters podzieliła się na TikToku efektami takiego zabiegu. To naprawdę działa! Zdjęcia wyglądają cudownie. 

Pocałunek zębami dobry na przełamanie lodów. Rozluźnienie gwarantowane 

Chloe Waters stosuje ten trik na samym początku sesji, aby przełamać lody. Pary często stresują się robieniem zdjęć, przez co wychodzą one nienaturalnie. Pocałunek zębami naprawdę się sprawdza. Sprawia, że kochankowie się rozluźniają i czerpią dużą przyjemność z sesji. 

Więcej o: