Jakie koncerty czekają nas w Polsce w 2023 roku? Sprawdź, które gwiazdy odwiedzą nasz kraj

Na jakie koncerty będzie można się wybrać w Polsce w 2023 roku? Sprawdź, które gwiazdy odwiedzą nasz kraj! Robbie Williams, Peter Gabriel, Pink czy Depeche Mode i Rammstein to tylko niewielka część wielkich nazw. Kto jeszcze zagra w Polsce w 2023 roku?

Każdy miłośnik muzyki marzy, by zobaczyć swoich idoli na żywo. W przyszłym roku Polskę odwiedzi cała plejada gwiazd muzycznych, więc niektóre z tych marzeń będą mogły stać się rzeczywistością. Każdy znajdzie dla siebie jakiś koncert z zaplanowanych na 2023 roku. Dodatkowo zapowiada się, że w 2024 roku Polskę odwiedzi Celine Dion oraz Metallica jeszcze bardziej urozmaicając wybór koncertów na najbliższe lata.

Zobacz wideo Agora Muzyka Showcase. Artyści ujawnili swoje plany muzyczne na nadchodzące miesiące.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Måneskin - Warszawa, COS Torwar, 12 maja 2023

Måneskin to zespół pochodzący z Włoch, który został założony w 2016 roku, w skład wchodzą wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Zyskał rozgłos, wygrywając 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w 2021 roku. 20 stycznia 2023 roku wypuszczą oczekiwany album "Rush!". Włoski zespół w tym roku był jedną z gwiazd Open'er Festival w Gdyni.

 

Harry Styles - Warszawa, PGE Narodowy, 2 lipca 2023

Harry Styles powróci do Polski w ramach trasy "Love On Tour" niemal dokładnie rok po swoim pierwszym koncercie w naszym kraju, gdzie wówczas pojawił się na Tauron Arenie w Krakowie. Wokalista przed rozpoczęciem solowej kariery był członkiem boysbandu One Direction. 29-letni Brytyjczyk otrzymał nagrodę Grammy, po cztery nagrody Brit Awards i MTV Video Music i oprócz tego w 2020 roku został pierwszym mężczyzną umieszczonym na okładce Vogue. Teraz Harry Styles zaprezentuje się na swojej pierwszej europejskiej trasie stadionowej.

 

Rammstein - Chorzów, Stadion Śląski, 30 i 31 lipca 2023

Kariera tego zespołu liczy już blisko 30 lat, podczas jej trwania udało się sprzedać ponad 20 milionów płyt oraz kilka razy objechać świat podczas występów. W skład zespołu wchodzą: Till Lindemann (wokal), Paul Landers (gitara), Richard Z. Kruspe (gitara), Flake (klawisze), Oliver Riedel (bas) i Christoph Schneider (perkusja). Ostatnio niemiecka formacja grała w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie w 2022 roku. Swoją europejską trasę zespół zapowiedział serią plakatów z tekstami dopasowanymi do danego kraju.

 
Więcej o: