Pierwsze oznaki zdrady rozpoznasz od razu! Profesjonalna kochanka tłumaczy, na co szczególnie uważać

Jak rozpoznać pierwsze oznaki zdrady? To jedna z najczęściej ukrywanych tajemnic w związkach, które przechodzą kryzys. Aby nie przegapić tego momentu, warto zwrócić uwagę na pewne zachowania. Profesjonalna kochanka radzi, co może świadczyć o niewierności partnera.

Zdrada jest przyczyną rozpadu wielu związków. Choć nie ma reguły, która płeć zdradza częściej, w filmach i serialach spotykamy więcej niewiernych mężczyzn. Amy Kupps, profesjonalna kochanka radzi, jak zauważyć pierwsze objawy romansu małżonka. Choć rozpoznanie tych zachowań u partnera nie musi być od razu oznaką zdrady, warto być czujnym. Zwracamy jednak uwagę, że są to jedynie porady influencerki, które nie muszą budzić niepokoju w realnym życiu.

Zobacz wideo Mogę powiedzieć jego żonie, że mamy romans?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest Amy Kupps? Dziś pracuje jako profesjonalna kochanka, kiedyś była nauczycielką

Amy Kupps jest amerykańską influencerką z Karoliny Północnej. Początkowo pracowała jako nauczycielka historii w jednej ze szkół, jednak z czasem zaczęła dorabiać, publikując erotyczne zdjęcia i nagrania na portalu OnlyFans. Nie umknęło to uwadze dyrekcji placówki i kobieta została zwolniona. Choć z początku 32-latka była załamana tą decyzją, okazało się, że wyszło jej to na dobre. Kariera w internecie szybko się rozwinęła, a zarobki były zdecydowanie bardziej satysfakcjonujące. Dziś Amy Kupps pracuje jako profesjonalna kochanka. Umawia się z bogatymi mężczyznami, którzy fundują jej wyjazdy i drogie prezenty. Obecnie jest w ciąży z mężczyzną, który kiedyś był jej uczniem.

 

Co mówi o tobie kolor ubrań?Co mówi kolor ubrań? Możesz zadziwić co twierdzi psychologia koloru

Jak rozpoznać zdradę? Profesjonalna kochanka radzi

Po długim doświadczeniu z niewiernymi mężczyznami Amy radzi, by być czujną, gdy zauważysz u swojego partnera konkretne zachowania. Jedną z oznak zdrady mogą być częste wyjazdy w delegację. Oczywiście służbowe wyjazdy są elementem wielu zawodów, jednak gdy zaczynają pojawiać się coraz częściej i trwają zbyt długo, warto upewnić się, czy mąż niczego nie ukrywa. Sprawa wygląda podobnie w przypadku niechcianych "służbowych telefonów". Jeśli odbierając telefon, partner ostro prosi rozmówcę, by do niego nie dzwonić, to możliwe, że rozmawia z kochanką. Amy Kupps przestrzega również przed "szybkim wyjściem na drinka". Takie częste spotkania mogą być wymówką, by ukryć randkę. "Czerwona lampka" powinna się zapalić przede wszystkim, jeśli mąż zakłada drugą kartę płatniczą. Profesjonalna kochanka ostrzega, że takie działanie może świadczyć o chęci finansowania życia sekretnej partnerki lub kupowania jej drogich prezentów.

Trzeba jednak pamiętać, że wymienione zachowania nie są niepodważalnymi dowodami na zdradę, a jedynie przykładami z doświadczenia Amy. 

 
Więcej o: